Tak ako to kupoval neskôr ŠTÁT! Ty fakt nič nevieš?
Tak ako to kupoval neskôr ŠTÁT! Ty fakt nič nevieš?
To myslíš Boriska, čo tak rád kope do hlavy aj svoju bývalú - ako o ňom vyhlásil jeho bývalý kamarát Kotschner?
To už nakupoval Pellé --- a ako rýchlo ho "pozvali" do Fašingtonu!
Veď ty máš všetky vety z počutia...Len to akosi "nepočuješ..."
Máš to dopletené.To "Dôvera" chech, "ocenila" kmeň Apollo +... na 400 mil. To znamená, že keby krachli, štát - teda my - by sme im museli vyplatiť 400 melónov!
Tak teraz je línia daná - po synovcoch! Žigu (keď už naňho nedosiahli), Pašku...atď. Pomsta nemá zrkadlo!
Raz sa im to všetko vráti - už onedlho!
On to hovorí pre ľudí, ktorí nečítajú, nehľadajú a nerozmýšľajú... takých je, bohužiaľ, väčšina...
Na Mikulca sú PÍSOMNÉ dôkazy z minulosti o korupcii (vymáhaní úplatku!!!) a disciplinárny trest za Radičovej o skartovaní dokumentov o nákupe vo vojenskej organizácii!!!
A teraz ešte aj odposluchy o zasahovaní do výkonov NAKA proti policajnej inšpekcii!
A ty tu prečo hráš idiota? Alebo inak nevieš?
1. plagiátorská diplomovka
2. nemá justičné skúšky - nevychádza to (tri roky)
3.sám sa navrhol za doktoranda
4. pochybná bezpečnostná previerka (nebol dôvod)
5. NEBOL NIKDY PROKURÁTOR
6. trestaný v podmienke!!!
7. kvôli nemu zmenený zákon o ŠP
Si hluchoslepý? Hlavnými účinkujúcimi v Gorile sú Bub€níková, spolužiačka MikloŽa (SDKÚ) a Malchárek (ANO), ktorí s Hašišákom dohadovali ÚPLATKY PRE POSLANCOV SDKU/ ANO/KDH - od 20 tisíc do 50 tisíc SK!!! V prípade Anny B. v horizontálnej polohe! DBL! Vo Fonde národného majetku ,kde bola Anna B šéfkou, bol aj istý Krajniak, takto pred voľbami dohadujúci sa so zástupcom P€nty( tuším Špirka) o "volebnom programe!!!"
63 : 0 si vymysleli vaši zlodusi, aby ho takí ako ty mohli verklíkovať. D. K. riešil DVANÁSŤ prípadov, on nie je sudca., len dozorný prokurátor!
Stačí kúpiť jedného- dvoch - ako dzurindovci od Mečiara...
Zabudol si: Aj fantáziu máš bujarú...
Ktoréééé púrúojekty??? Rusi tam postavili cesty, domy, školy, nemocnice, TUNEL pod Hindúkušom a Amíci čooo?
Ukrajina je OKRAJOVÉ PÁSMO Ruského Impéria, ZSSR, RF!
Fico stiahol vojakov z Iraku, bol by aj z Afganistanu, ale zamestnávali ste ho mŕtvolami... Manták a to ani netušíš, že pred Nato musíme držať hubu a krok?
Priškrtíme Sociálnu poisťovňu, Všeobecnú zdravotnú, lekárov, sestry, zavrieme ambulancie, zrušíme minimálny plat, 13. dôchodok - a stúpne KVALITA ŽIVOTA!!! Toto nedokázal ani Hudini!
To si si teraz vymyslel? Ibaže Fico myslel aj na slovenských obyvateľov a podniky, nielen zahraničné a nadnárodné!
Nás by zaujímalo, koľko sme do čiernej diery hodili my - ve´d sme tiež "účastníci," há?
Odporúčame