A súčasťou hybridnej vojny proti Russácku boli aj vyhlásenia našich kolaborantských teliatok, vrátane Ficka 20.2. 0222, že Rusko nikdy nenapadne Ukrajinu.
Tak píš tie tvoje klamstvá a tebe podobní ti uveria. Lebo kde niet rozumu, ani pánboh nedodá
A súčasťou hybridnej vojny proti Russácku boli aj vyhlásenia našich kolaborantských teliatok, vrátane Ficka 20.2. 0222, že Rusko nikdy nenapadne Ukrajinu.
Tak píš tie tvoje klamstvá a tebe podobní ti uveria. Lebo kde niet rozumu, ani pánboh nedodá
poznáš porekadlo :
Podľa seba súdim teba?
tak píš, ako tú ukrajinci dakozo povraždili, milý russácky propagandista.
o top sa neobaávaj - a menej čítaj russácku propagandu
Russácko pred Putinom bolo púozývané do NATO - aj jeho dôstojníci boli pozývaní do NATO .. a bola mu ponúknutá spolupráca s NATO (aj inými štruktúrami)
Putin toto všetko odmietol - že Russácko pôjde russkou cestou..
A tak ponuka mieru bola fašizujúcim sa Russáckom odmietnutá....
Toto sú historické FAKTY
A ty tu vypisuj tie prorusácke propagandistické drísty.
typické russácky drísty....
prečo nanapíšeš aj to, že russáci už po 2014 na Krym nasťahovali viac ako pol miliona russákov?
A nacizmus - citujem Putina:
Ukrajinský národ neexistuje.
TOTO je nacizmus - k tomuto sa vyjadruj. Lebo TOTO je FAKT - a tie tvoje reči sú iba tvoje domnienky, nie fakty.
normalne si pôjdem hodiť lano, z tej "Neskutočnej rány" ...
Až mi to žily trhá,miláčik....
takže "pred auditom" a už vie že úplatky dostalia vo výške 1 biliona=1.000 miliárd..
Vie Trump, koľko je 1 bilion?
skôr násilne orientované.. už od 1917teho ich ich vlastná vrchnosť tak udupáva, že si nikto ani len nedovolí pochybovať o správnosti toho, čo im russácky cár nariadi.
a prečo nesklapneť ty, tupé russácke teliatko - a nenapíšeš, že som napísal pravdu?
Alebo aká je historia? Čo nie je opravdy na tom, že Moskvu aj moskovské kniežatvstvo založil kyjevský knieža?
Pííííš
keby si ty nemal v hlave russácke sračky , tak by si priešiel na to, že nebyť russáckej vojenskej agresie, tak by žiadni "vyhnaní" russáci neboli - lebo ušli pred russáckou vojnou.
Ale pre teba je to niečo nepochopiteľné - lebo aj ty si z týćh, čo by russákovi zadok pobozkali, aj keby im russák rodinu vyvraždil
vojnu má v prvom rade záujem udržiavať Putin - lebo nemôže doma povedať, že sme nevyhrali - to by ten deformovaný russácky národ nezniesol, že oni nie sú minimálne najlepší na svete a neustále víťaziaci...
a stará Rus ...Kyjevské kniežatstvo bolo na civilizačnej úrovni, kedď ešte Moskva neexistovala - Moskvu založil kyjevský knieža - takže je načase prestať drístať russácke klamstvá - a pripojiť zaostalú Moskvu opatovne ku Kyjevskej Rusi - lebo taká bola historia - ktorú tuopé prorussácke kolaborantské stádo vykresľuje tak, ako
k sa im práve hodí.
a akože to Zelenský vyprovokoval tú vojnu proti fašiziujúcemu sa rUSSáCKU?
týM, žE sTRELKOV A SPOL VTRHLI NA donbas a začali protištátny puč a následne tam došli russácke vojská? Tomu tupé ,prorussácke kolaborantské teľce hovoria "vyprovokoval Zelenský" ???
Pííííš
drísty o russáckej genocide - ktorú nikto okrem russáckej propagadny nevidel..a "nastala" až po tom, ako tam russáci vtrhli.
Takže - je to iba propaganda, alebo si russáci genocidovali vlastných...??
Píííš
ficka? Spýtaj sa jeho...
mne to tak príde, že russák je rád, že nejako "utiahne" ukrajinskú vojnu.
až si to budú s nami vybavovať maďatri (v tejto chvíli iste hypotetické) tak tiež bude hovoriť, že čo koho do toho?
ficko teľciam je to jedno - ficko ukázal ciel, povedal, že toto treba nenávidieť,..a tak nenávidia.
lebo sú ako ťeľce
a zasa si sa zmohol iba na "booster" ?
Máš nikcov ako maku, ale píšeš stále tú istú sprostosť.
tradičné tupé drísty "mierumilovného" prorussáckeho teľaťa.
Ficko zavelí - a takí už bľačia o 106 podľa fickových nôt.
Odporúčame