a ústavnú väčšinu niekto v parlamente má?
Takže taká ťažká otázka pre teba - načo referendum, ak v tejto chvílu nie je reálne možné zmeniť ústavu?
Pííííš
a ústavnú väčšinu niekto v parlamente má?
Takže taká ťažká otázka pre teba - načo referendum, ak v tejto chvílu nie je reálne možné zmeniť ústavu?
Pííííš
tí čo tam išli - účastníci - vedeli aj bez prečítanua, pečo tam idú... nie ako na fickovských 2021.2021 - za guláš...
A tí ujovia a tety čo to čítali - ver tomu, že to nebolo ako v prípade ficka 2021-2022 platený smerácki funkcionári-vtedy platení členovia parlamentu
a ústavnú väčšinu niekto v parlamente má?
Takže taká ťažká otázka pre teba - načo referendum, ak v tejto chvílu nie je reálne možné zmeniť ústavu?
Pííííš
to sa dá chápať... ale komu sa chce opravovať ranné písanie? :-)
Najmä, ak tu vidím , že ten poriadny kus tu niekedy nieto aj dá na obrazovku :-) :-) :-)
skús sa nepredvádzať a písať na slovenskom médiu po slovenska.
a o čom to preboha točíš ty v r´tomto príspevku? Ja nehovorím o prašných cstách, ale o ceste k moci.
Mentálna výbava obdivovateľa ficka iste nedovolí porovnať historické udalosti, že?
referndum o predčasných voľbách ústava nepripúšťa - tak načo by sa organizovalo ?
Kvočka tvojho rozumu o tom nevie? nemáš na to gule rozmýšľať?
referndum p predčasných voľbách ústava nepripúšťa - tak načo by sa organizovalo ?
Kvočka tvojho rozumu o tom nevie? nemáš na to gule rozmýšľať?
soudruhu - včera boli voľby...? Ja myslím, že nie...iba pokojné demonštrície, aby sa vláde fikcovov ukázalo, že s nimu poriadny kus slovákov nesúhlasí...
A ešte - prečo ten ficko tak v 2021 , 2022 robil tie jeho zhromaždenia? nerešpektoval výsledky volieb 2020 ??
Pííííš
lebo minule bol odhad opravený a teraz už túto výpočtovú chybu neurobili.
komedia po československy...
v 1989 protestovalo na námestiach najviac do max 500.000 ľudí
To je 3,33%.....
To boli tí pomätenci- a bola to komédia po československy... a bolo po seriáli.
Tak napíš ešte niečo, čím zdvôvodníš, že za ficka minulý týždeň sa zišlo v Bratislave cca 40 (štyridsať) ľudí.
ani si si nevšimol, že va takom Maďarsku sú na EU fondy prisatí orbanovi stúpenci a jeho rodina, že?
Takže ako to ten Orban v tom Maďarsku uorbil..?
Pííííš
..za posledný rok....
napíš, koľko to ľudí sa zišlo za polseldný rok na podporu Fica a spol? A môžeš preháňať, plus mínus aj o 100%.
Tak si budeš vedieť porovnať skutočnosti...
iste , tá pravá cesta vedie cestou podporovania ficka, putina, orbana v ich nesmiernej túžbe po moci, v ich podpore šírenia nenávisti.
Takto v 1948mom podporovala "robotnícka trieda" nadšene a bez myslenia komunistov a ako dobre sa por´tom občania mali ďalších 40 rokov, že?
Nek buď nadšenec , podpor ficka, nech už robí čo chce (lebo jeho cielom je robiť si čo chce) a mysli si , že to je to jediné čo Slovensko potrebuje. Po 1948om štát padal na hubu 40 rokov....
aký pán taký krám....
Celkom ftipné - na úrovni deciek 2 triedy základnej školy.
Len keby súdruch bloger zdôvodnil, žečo žerie toho ficka napríklad....- ale na veci to nemení nič.
Bloger je zaľúbený do ficka, a jeho nenávisti voči všetkým oponetnom zrejme.
Takže ešte fickov obrážčok nad posteľ a večerná motlitba :: anjeličku môj stražničku, ochraňuj fickovu nenávistnú dušičku.
oveľa trápnejších bolo tých 40 ľudí, čo sa na podporu ficka strrtli pred týždňom
a ako to zaútočili? Napíš konkretne, ako zaútočili na Russácko? Lebo ja vidím iba russácky útok 2014 a 2022.
debili boli tí, ktorí na Russácku tú závislosť vypestovali - bezbrehou závislosťou na ich surovinách.
lebo vtedy ešte russákom ako tak tez zlý Západ veril...
Odporúčame