Žiaľ smutná realita blogera - predstavitelia koalície sú tí stále múdrejší a dôstojnejší a šimečka iba na výsmech (zlatý chalpec....)
Prečo smutná..? Lebo žiadne argumety, iba tichý výsmech (zlatý chlaopec) a neskrývyný odbiv (dôstojný podpredseda..)...a ŽIADNE argumenty, ako je to u obdivovateľov koalície pravidlom.
Čo tak, milý pán bloger , niečo z tejto diskuse, kde váš "dôstojný" pán nejako argumentačne nestačil...? To sa nedá, či nehodí...?


