ty sa pýtaš, či 16.000 je národ - áno je.
Ja sa pýtam, či tých fickových 40 je národ - tak skús odpovedať
ty sa pýtaš, či 16.000 je národ - áno je.
Ja sa pýtam, či tých fickových 40 je národ - tak skús odpovedať
to je výsada ficko obdivovateľov - drástanie pri pive.
Pozri koľko ľudí sa zišlo bez piva - a záviď.
40 podporovateľov ficka minulý týždeň je národ?
hlavne v spoliehaní sa na seba. Lebo "pomôž si človeče a aj pánboh ti potom pomôže".
Asi tak.
hlupák sa iba na toto zmúže - lebo je hlupák
jJa som názoru, že urobiť si z niekoho nepriateľa znamená urobiť si z niekoho nepriateľa
Ja radšej priateľov - aj keď s rôznymi názormy. Lebo v priateľskej atmosfére sa veci riešie lepšie a ústretovejšie.
Ale - bohužaľ asi znova nastáva doba, keď nenávisť je viac ako slušnosť. Doba "nemecka r.1933". Ľudstvo asi znova túži dostať poriadne po papuli, aby si zasa začalo vážiť pokoj a mier
Nepochopil si - nechali sme sa rozmaznať rečami o tom, ako sa nás NATO v prípade konfliktu zastane - a zabudli sme na to, že ruka čo ti pomôže je stále (a možno iba) na konci nášho ramena. To je to "terajšie rozmaznávanie sa pod "dáždnikom" NATO.
Nezabúdať na to, že v prípade vojny , každý štát sa bude v prvom rade asi starať sám o seba.
asi si si nevšimol, že JEDINÝ kto tu hŕotí atmosferu je Ficko .. aj s jeho "prevratoM...
asi som na omyle. Ale demokracia je o slušnosti a omyloch.
Len je škoda, že druhá strana stavia na iných hodnotách. Ale aj demkoracia niekedy ppotrebuje "postrčiť" - to je historický fakt.
v tejto "vedľajšej" línii to je jednoznačne drahšie.
Ale pre budúcnosť možno nakoniec celkovo aj lacnejšie a prospešnejšie.
Lebo terajšie rozmaznávanie sa pod "dáždnikom" NATO je na houno...
neblázni - budeš označený za tenoristu a budeš možno aj "gruzínec" :-) :-)
aby nás ten russácky plyn nevyšiel draho nakoniec....
ja nespokojný som.Lebo šíriť fickovské klamstvá si zaslúži ich aj označiť za klamstvá a šíriť nenávisť si zasa zaslúži mazať-zabrániť šíreniu nenávisti. Ale zasa-ak niekoho označíš za klamára a dokážeš mu, že je klamár-toto už na mazanie nie je-aj keď to niekto môže cítiť inak.
lebo fickova falošnosť - tu povie to, tam zasa sľúbi ono ...sebe dvihne výplatu, smerákom nadelí amnestie , o plyn sa stará až za minútu dvanásť... a šíri nenávisť voči všetkým, čo si ho dovolia kritizovať.
To snáď postačuje, nie?
neviem, kto je ší šéf - to možno ty vieš, ako to vedia všetci vševediaci fickovci.
Ja som tebe na tvoju "inteligentnú" poznámku napísal, že šete by si mal niečo "inteligentné" pridať - a tak daj niečo ešte o sorosovi...
podľa seba súdiš iných*?
tých, čo odchádzajú do sveta - aj v dôsledku ficko politiky - je bohužiaľ veľa.
odpovedza na to, na čo som sa pýtal - alebo nedokážeš pochopiť výyznem jednej jedinej vety?
..tých 17% voličov ficka a spol myslíš že je 4,3mil?
a niečo o sorosovi by s ešte mal dať
tých 17% voličov ficka a spol myslíš že je 4,3mil?
Odporúčame