.. a toho už diskreditovať ani netrba...stačí ak otvorí tú svoju tlstú papuľu...
.. a toho už diskreditovať ani netrba...stačí ak otvorí tú svoju tlstú papuľu...
akosi poniektorým politikom drbe stále viac a viac.... a po ich vzore aj poniektorým fanúšikom oných politikov
Ďalší puč na svete.. vari bol Orban na návšteve u nášho ficka...?
ty máš lekárske vdelanie, že sa pýtaš na horúčku?
To iba tak, že "ty k veci" a tak aj ja "k veci".
tu niedke sa píše o izralei..kde?
iste, russácky zdroj - toť zdroj neustálej pravdy..len prečo toho Lavrova v tej Indii pred časom vysmiali v priamom prenose...?
kde bolo tam bolo...bolo. Za ZSSR vyvážali zbrane kade-tade a niekde aj zadarmo dodávali-akože internacionálna pomoc sa tomu hovorilo.Po našom-podpora terorizmu-veď aj slávny Šakal mal podporu russáckych tajných služieb-v zatúpení STASI, a aj v ČSSR dovolenkoval.
A áno-iste USA majú záujem si udržať ten monopol najsilnejšej vojensky krajiny sveta.Tak to chodí vo svete Je veľa vecí,na ktoré USA hrdé byť nemôžu, a je veľa vecí, na ktoré hrdé byť môžu. Ale u russákov tých, na ktoré hrdé byť môžu končí 2 svetovou, kde dorazili fašistické Nemecko-ale vzápätí si ponechali vojensky obsadenú východnú Europu-takže nie osloboditelia-ale ďalší agresor. A následý vývoz revolúcie (rozumej komunistickej diktatúry) sprevádzaný vývozom ideologie (všetky tie "ľudové" búrky deomństrácie kade tade v západnom svet-väčšinou organizované KGB).
Radšej biúdem, ab´k bude mať pod palcom trh so zbraňami USA ako Russácko.-aj keď to nie je nikdy super čisté a teraz so sebastrednýmTrumpom veľmi nevypočítateľné...
a zabudol si na indiánov, že,
Čo tak začať russáckym boľševickým terorom voči VLASTNÉMU obyvateľstvu, kde sa typuje, že zomrelo min. 5 milionov ľudí?
Čo tak začať terorom v ZSSR voči VLASTnĚMU obyvateľstvu, kde sa typuje, že zomrelo min. 10mil ľudí ?
Čo tak zaťať bombardovaním Grozného, kde podľa odhadov zomrelo 50.000 ľudí..,
Čo tak začať púrovokáciou v divadle, kde fingovaní terorusti prepadli ono divadlo a russácke špec sily pobili viac ako 100 vlastných občanov?
Cheš pokračovať...? A to som spomenul IBA vlastných obyvateľov Ruska - nie russácke vyčínanie vo svete.
on vie - len tunajšie russácke kolaborantské stádo sa stráca v čase
zomrela vetdy, keď tu začali písať prorussácke kolaborantské teľce
bohužiaľ, russáci miera na všetko, čo sa dá zničiť... a tak aj na tie vzdelávacie - zdravotnícke, školské..lebo sú to russáci , ten národ, ktorý si neváži ani svojich vlastných občanov.
pán reálne číta situáciu vo svete.. aty to drístami o russsáckych super zbraniach nevyspravíš
ak pod každým myslíž Ficka a Orbana, tak iste... ale iba ak ich a plus tunajších prorussáckych kolaborantov, ktorým je jedno, či by rusácki vrahovia vystrieľali aj ich vlastné rodiny....
a preto je tu toľko prorussáckych kolaborantov.
teoréma o neporaziteľnej russáckej armáde je v prdeli...
teoréma o tom, že niečo de...sami sú fašisti a nacisti, ako sa ukazuje.
tak aspoň tu drístajú tie svoje prorussácke sračky.. a teľce im rady prikyvujú.
keby si ty bol trocha inteligentný, tak bi si sa hanbil za to, že vôbec uvažuješ o tom, kto je na ukrajine vrahom.
no čo, nemáš argumet, teľa kolaborantské ???
to vie každý.
Iba tupé kolabortanské prorussácke teľce na Putina pozerajú ako na pánaboha..lebo kde niet rozmu, tam niet ani rozmýšľania
a Paulus sedí doma a vypisuje po internetoch ... trápne
no čo sa nevyjadruješ k Putinovi, teľa kolaborantské ?
to že to napíšekolaborant po vzore russáckych propagandistov nezanúmená, že je to pravda.
Russák klame, klamal a bude klamať - a ty si iba jeho odvar, kolaborant.
Asi ani to azerbajdzanské lietadto russák nezostrelil, že? Iste to bol Soros, že, teľa kolaborantské
Odporúčame