aj tebe"
keby russácki fašisti nenapadli Ukrajinu, nič z toho byť nemuselo.
A keby russácke kolaborantské prasce neobhajovali russáckych vrahov, bolo by na Slovensku menej nenávisti.
Česť práci tovaričši putinovi.
aj tebe"
keby russácki fašisti nenapadli Ukrajinu, nič z toho byť nemuselo.
A keby russácke kolaborantské prasce neobhajovali russáckych vrahov, bolo by na Slovensku menej nenávisti.
Česť práci tovaričši putinovi.
keby russácki fašisti nenapadli Ukrajinu, nič z toho byť nemuselo.
A keby russácke kolaborantské prasce neobhajovali russáckych vrahov, bolo by na Slovensku menej nenávisti.
Česť práci tovaričši putinovi.
Rusko niekedy chránilo Europu...?
V akej virtuálnej realite...?
napíš ešte nejakú hlúposť, nech sa pred sebou cítiš "hrdinskejšie".
Prispeje to k vyšším cenám výrobkov na celom svete a možno to prispeje k nižšej celkovej svetovej spotrebe....čo zemeguli iba prospeje. Tak to berme z tej lepšej stránky...:-)... lebo z tej reálnej to je problém. V konečnom dôsledku aj pre USA. Lebo tak ako USA, aj ostatné štáty vedia zaviesť ochranné clá - a tak sa to zrovná - a to buú potrebné zasa nové clá....
tvoje drísty sú na úrovni malého decka.
Ako príkald toho, čo si napísal ti dám toto, možno to aj dokážeš pochopiť...:
-ak prídeš do obchodu a za tovar zaplatíš - tiež budeš tvrdiť, že ťa ten zlý kapitalistický obchod okradol...?
Lebo toto čo ty tvrdíš je rovnakého charakteru .. a tak sa k tomu aj škoda vyjadrovať.
už tvoje posledné skolá...že máme rozvrátenú ekomomiku, hovoria o tvoje "nesmiernej" rozumnosti...
tak už ich konečne niekto prekukol a prišiel na to , že už viac ako 100rokov žijú z nakradnutého...
A to ešte im celý svet neprišiel na to a dá sa okrádať...?
Noo, tak je sprostý celý ten svet,asi...alebo...?
..a aj som bežný občan a netrpím žiadnymi "psychopatickymi rozhodnutiami magorov v Bruseli".
Ak vy nejako psychycky trpíte - nájdite si najbližšieho psychologa, iste pomôže zvášho zúfania.
Alebo - ako to robili za ČSSR - môžete z tohoto štátu utiecť a to legálne, lebo nik tu nikomu nebráni v úteku či odcjpde.
V takom Russácku iste nikto "netrpí psychopatickymi rozhodnutiami magorov v Bruseli ", tam je svet veselší, šťastnejší, krajší, pokrokovejší...tak ...?
a najviac je na zúfanie russáckym kolaborantom, že nie sme súčasťou nevinného pokrokového mierumilovného russáckeho miru, že?
vazne si myslím ze je tato vlada tak sprosta , že vedie rétoriku pre svojich voličov - aby v nich navodzovala dojem o tom zlom EU a dobrom vodcovi Fickov - zachráncovi Slovenska.
A neobáva sa len Simecka - obava sa každý normálne uvažujúci človek - nevie, kde počítaš seba....
A vyhánaš kohosi z tohoto štátu - prečo neodídeš ty? Ty si myslíš, že ty si tu môžeš prejaviť svoj názor a môžeš tu ostať, a Simečka prejaví svoj názor a už ho vyháňaš a má odísť ?????
Česť práci súdruch vyháňač-budovateľ fickovskej nenávisti
znova sa pýtam - drží nás tu v EU niekto nasilu? Môžme vystúpiť..
Takže - drží nás tu niekto nasilu, ak to prirovnávate k Sojuzu.. Drží?
Rakúsko nie je v NATO, lebo je zo všetkých stár obklesené štátmi NATO. A tak vie, že im nič nehrozí.
Právo veta má Slovensko aj doteraz - ak nie, uvedte kedy sa to zmenilo - KONKRETRNE.
PS chce zrušiť právo veta? Uveďte, kedy a kde takto navrhli- KONKRETNE
Nie sme rovnocenní - v čom nie sme? Konkretne
Používate slovo nacizmus - toto je ideologia, popierajúce samotné národy ako celky - uvedte kde a kedy nás slovákov niekot porel ako národ _ KONKRETNE
A k ostatným russáckym propagandistickým sračkám, že pokračovanie Veľkonemeckej ríše...k tomu nech sa vyjadrí váš psycholog na tému stihomam a pocit menejcennosti....
Ale na ostetné moje otázy poprosím o KONKRETNU odpoveď.
Píííííšte, čakám
čo ti tu kto vnucuje*?
Pííííš
Poľsko je členom EU aj NATO...
Chorvátsko bolo drahé pre našinca stále - toto by si si mal tiež pozrieť... a najmä je drahé pri mori a v sezóne. Lebo sezóna....
aj tebe - Varšavská zmluva a RVHP boli nasilu držané hrozbou sovietskych tankov.
Máš dojem, že tu niekto niekoho nasilu ddrží? Pozi - Británia vystúpila - a mohla vystúpiť , nik jej nbránil.
Takže neporovnávaj neporovnateľné - a HLAVNE nedrístaj tieto russácke propagandistické dprostosti.
Sojuz bola diktatúra, držaná pohromade silou taknov.
Máš dojem, že EU držia pohromade tanky?
také tuposti píšeš...vie tvoj otec, aké sprostosti tu produkuješ?
opakuješ sa, vymysli niečo rozumné ...ak to tvoja nesmierne tupá hlava dokáže
jednoznačne.
Veriť týmto somarinám môže iba naoza nermierne naivný človek... alebo fickovský fanatik
sme flustrovaný z vašej nesmiernej hlúposti, s ako veríte tým klamstvám
Odporúčame