Máš pravdu - všímame si - každého užitočného idiota napadlo padať tu do kolien z toho, čo je fickovou POVINNOSŤOU.
Lebo za to, aby niečo robil pre Slovensko je PLATENÝ.
A mal to robiť IHNEĎ po nástupe do funkcie - a nie sebe ako prvé dvihnúť výplatu (začo, keď v tom čase skoro ešte ani prstom nepohol..??? ) a ako druhé amnestovať svojich spolustranníckych trestne vyšetrovaných korupčníkov novelou TZ.
takže ty , milý bloger , si vylep fickovu fotku nad posteľ a onanuj od šťastia nad ňou, my budeme aj naďalej kritizovať jeho LENIVOSŤ a jeho prioritu- veho vlastnú nesmiernu túžbu po moci.


