milý pisateľ, ak by ťa niekto hlušil-vraždil - ty by si s takým rozprával?
milý pisateľ, ak by ťa niekto hlušil-vraždil - ty by si s takým rozprával?
to musíš počkať na to, nakoľko budú russáci takí hlúpi, že sa toľkí nechajú vyradiť pre slávu Putina .
bohužiaľ - nástroj si ty a tebe podobní kolaboranti - nástroj russáckej propagandy
russáci sú na tom lepšie, väčšia krajina, väačšia ekonomika založená na ťažbe niečoho, čo už nejako netreba vyrábať následne...
Ale toiež to nie je žiadna sláva, z vojny sa nedá donekonečna profitovať
je to veľký táraj...ale neveril by si, ako u jeho voliči veria. Získal si ich v prvom rade postojom voči migrantom - a to ostatné je pre američanov málo podstatné
jasné,zasa tá téma, ako sa to agresívne NATO chystá zaútočiť na mierumilovné bezbranné Russácko...
Nebude problem predsa len s tým Russáckom, ktoré od Aurory 1917 je stále agresorom voči všetkým svojim susedom - čo myslíš? Ak myslíš....
aby sa nestalo, že uvalí clá na celý svet .. a americká ekonomika pôjde dolu vodou, lebo všetci uvalia clá na americký tovar.
chudáááák ficko - zasa ten zlý soros a ešte horší šimečka ho ohovorili a zariadili....
Že mám pravdu, fickoovečky?
chudáááák ficko - zasa ten zlý soroza a šimečka zariadili....
ak všade chceš vidieť fickovskú nenávisť a jeho spôsob rozoštvávania národa iba a iba kôli jeho túžbe po moci - tak to je už problem tvohjej mentálnej výbavy. Lebo falošne a nenávistne mysliacoi šloveč všade vidí iba takých, ako je on sám.
Proste - prípad pre psychologa...ako váš preceda
aký čitateľ taký štváč. Potom sa čudujete, že ma celé slovensko takých nenávistne orientovaných fickovocv a chalebysom byť tupcov za štváčov a platené proficko-tútky.
...akoby si sa vygrcal... toť vnútorná hodnota tvojho príspevku.
Nemusím hádať, že si fícko volič, že?
toto bolo dobré divadielko, dopredu dohodnuté. Zrazu priletí na Slovensko a ešte štátnym leitadlom...takže dopredu musel vedeiť, že do basy nepôjde.
Nej žije súdruch 363 a jeho "nezávislá" prokuratúra.
aj niečo pre seba robí - nielen drísta fickov skú hlúposti a nadáva na všetkých okolo, ako to robia fickovvečky
naše super funkčné MIGy, myslíš...?
nie je ptravda že ficko je pri moci od 2006?
Nie je pravda, že sa vo všetkých svojich vládach spoliehal na Riussácko . a robí to aj teraz? ä
Tak čo tu tak tupo pletieš nejakú Todovu? A nespomenieš fickovu neschopnosť tento štát aj niekam viesť, nielen sa starať o svoju moc?
len nejako zabúdaš, že práve viazanie sa na ruský plyn a ropu nás doviedli k tomuto energetickému problému.
A tak "ďakuj" a nadávaj tým, čo v minulosti nemysleli na to, že aj nietko iný by mal byť pre nás alternatívou. Leboi iba toto spoliehanie sa na russácku serióznosť nás doviedli k týmtop problémom - NIE INÉ.
Takže práve preto je russofóbia na mieste. Pre russácku falošnosť a nespoľahlivosť.
Ukrajina je hovorcom Ukrajiny.
naštuduj si fakty na nete, ako to bolo s "kradnutím Plynu...nech nepíšeš somariny
Najnebezpečnejším a najhorším nepriateľom Slovenska je v súčasnosti, rozumu zbavený,.. ale ten je na čele nášho štátu, nie ukrajinského.
...jeho poskokovia onedlho nám tu urobia druhú Ukrajinu - občiansku vojnu.
Odporúčame