nuž, robiť ramená vie....
nuž, robiť ramená vie....
kto by sa už lepil na tupé prurussácke individuum typu brav za barva...?
..a teraz vyzerá ako ako prurussácky kolaborant...alebo niekto tvojho mena
nejako si nepochopil, čo som chcel povedať, že...?
chápem - mentálna výbava...
a ešte raz :
nuž, čo ti napísať na tú tuposť akou si reagoval na moju slušnú vetu...?
Iba toto - mentálna výbava russáckeho prasaťa veru nepustí...
ty si iba to, čo je v tvojom príspevku ako posledné slovo.
čo čakať od mentálnej výbavy russáskeho brava - kolaboranta...?
nuž, čo ti napísať na tú tuposť akou si reagoval na moju slušnú vetu...?
Iba toto - mentálna výbava russáckeho prasaťa veru nepustí...
ty si odíď do toto Russácka - ty ich obhajueš, ale ani za toho boha tam žiť nepôjdeš - lebo si ZBABELÝ - ako všetky russácke kolaborantdské prasce.
A NIKTO NIKDY NIKDE nekričal, "že budeme bojovať do posledného Ukrajinca,".. iba tvoja fatázia chumaja také vymyslela, lebo si namášľaš, aký si tvojimi výgrcmi "hrdina".
A ti tvoje drísty, že si niekto kečupom zadok natiera atd ...- to si nechaj pre tebe inteligenčne podobné russácke kolaborantské kruhy - tam si so svojou "inteligenciou" iste hviezda. Tam mentálna výbava russáckeho brav - kolaboranta nepustí...
a 50 mil mrtvych...
ak veríš tej russáckej rozpávočke o tom, že ešte ani nezačali bojovať - tak si prečítaj ezopovu bájku "líška a hrozno "... .. ktorá končí oným známym ... aj tak to hrozno je kyslé. Možno ti niečo dôjde....
ja omylom "zverejním" že, russákom zdecho 50.000 000 vrahov - a mal by si to začať šíriť ako fakt.
polici si s Nemeckom NIKDY nedelili Ukrajinu, "Ynteligente".
A ta s tebou škoda komunikovať, ak nepoznáš historiu...alebo si ju vymýšľaš.
To nepochopí nik rozumný - vymyslieš si svoju verziu histirie, ak histiriu nájdeš aj v dejepise základnej školy.
Takže od teba slovo "pochopiť" je ako požadovať od bagra myslenie.
skús to ty - namiesto drísatnia nezmyslov...ale čo čakať od mentálnej výbavy russo obhajcov...?
poznáš význam " skopíroval". ?
najčastejšie ako prurussácky kolaborant...
... 60- až 70-tisícové straty ukrajinských ozbrojených síl mesačne....?
Ak to povieš ty, tak to misí byť pravda - ved to každý pochopil, ked si tvoje russácke drísty prečítal.
60.000 x 12= 720.000 x 3 roky = 2.100.000 ...kto by tomu už neuveril...?
ked to ty povieš, tak sa tak iste stane.
alebo aj nie? Lebo v dsnešnej dobe je politika nevznášania územných nárokov - pre mier.
Putin to nepochopil....
a ty máš rokov koľko, že nechápeš význam slov pospájaných do vety,
..
ano, rozprávali do júla 1941 - dovtedy boli SPOJENCI pri delení si REuropy (zmluva Molotov-Ribenntrop).
Potom sa už iba zabíjali....
Niečo s toho, čo som napísal, ti nie je pochopiteľné?
ano, rozprávali do júla 1941 - dovtedy boli SPOJENCI pri delení si REuropy (zmluva Molotov-Ribenntrop).
Potom sa už iba zabíjali....
Odporúčame