Preco sa mas klanat?
Aky mas vztah k nemeckemu hokeju a americanom?
Zabili viac ludi.
Preco sa mas klanat?
Aky mas vztah k nemeckemu hokeju a americanom?
Zabili viac ludi.
Pytal som sa kolko dostali od Sorosa ked ich trapi zakon, ktory sa ich nedotkne.
Preco Hasek hral v KHL a ty si rozumu nepobral?
Sranda by bola keby ho v NHL este vyhodili zo siene slavy.
Dost ociernuje aj NHL, tento poloidiot.
Hašek neuniesol úspech Ovečkina. Spustil nezmyslené obviňovanie
Prestížna hokejová súťaž NHL je vraj spoluzodpovedná za státisíce mŕtvych a zmrzačených v rusko-ukrajinskom konflikte. Podľa českého brankára Hašeka zato musí liga zaplatiť…
Nakoniec ho budu lutovat
Toto urcite nebola miestnost ktoru trafil Iskander
Jasne Slava Ukrajine a Na straz sa pouzivalo davno.
Nacek o co sa snazis?
Super.
Vasaryova a Šťanke kedy sadnu na bicykel?
Nemyslim ze by si ruky spinili mentalne postihnutym jedincom.
To je neeticke.
Este ze aj Cesi maju rozumnych ludi.
Pastrnak, Gudas poblahozelali a ocenili vykon toho velikana.
Tak ako aj Crosby.
Prizivnici sa rozpadaju.
Světová zdravotnická organizace (WHO) dokončila dvoudenní nouzové cvičení. Cvičení „Polaris“ simulovalo vypuknutí fiktivního viru, který se šíří po celém světě, uvedla WHO ve svém prohlášení.
S cvičením „Polaris“ simulovala Světová zdravotnická organizace rozsáhlý pandemický scénář za účasti 15 států a více než 20 partnerských organizací. Cílem bylo poprvé otestovat nový globální koordinační mechanismus pro zdravotní nouzové situace v co nejrealističtějších podmínkách.
Toto cvičení dokazuje, že svět je lépe připravený, pokud jdou země příkladem a partneři jsou propojeni. Žádná země nezvládne další pandemii sama.
Preco to nepostrkaju do basy?
Budeme cakat na dalsiu balamutu?
Podla mna je zbytocne krmit toho poloidiota.
Niekto si z toho urobil s.r.o.cku
Tym ludom socik musi chybat.
Je mozne ze nezmoknem kvoli tipovaniu?
Dalsie obete covidovej doby.
Krasne gratulacie dostal aj od Cechov Pastrnaka, Gudas.
Iba zakomplexovany idiot Hasek sa opustal.
Taku hanbu si narobit kvoli bordelu v hlave.
Odporúčame