Ukronacek ale preco utekala.
Mohol si utiect ty do ukrozakopu.
Ukronacek ale preco utekala.
Mohol si utiect ty do ukrozakopu.
Tu ju nemala?
Ty kedy pojdes za laskou k Banaderovi do zakopov?
Co tu este robis ukronacek?
Ked sa ti nepaci vo Ficilii sup do zakopov Ukrajiny pohnojit ukrozem.
Rusi hladaju divca z Trnavy.
My sa cudujeme preco utieklo ruske dievca z Trnavy a nie Igiot z Trnavy?
Len nechapem preco pred 4 rokmi utiekla aj zo Slovenska ked tu vladol Igiot?
Tu jej nebolo dobre?
Pozor na zilku.
Predsa si sa miesto potkana co vyhladava miny, stal pokusnym tvorom Fajzeru ty.
Ja sa cudujem ze si este na Slovensku.
Tu po volbach uz nevychadza slnko a vsetci " slusni" ste slubovali utek.
Preco sa pytas kde odisla?
Pytaj sa preco odisla.
Je tam Putin?
Vidite a preto dakujeme kukuriciam.
Predstavte si ze na tomto uzitocnom tvore by testovali Fajzer.
Nie lepsie na ofciach?
Ako v jednom maju pravdu, ani nie v tom ze im nezostavaju hraci a pridu radsej sem.
To je ich problem, nech si zaplatia.
No ked pozriete na nase ligove muzstva, je to ako farma NHL.
Lenze nechapem ze nasi hraci su v Ceskej lige a su podla mna kvalitnejsi ako tito z Kanady.
Platia ich v Cechach viac?
Ty si jeho sekrettrtka?
Zalozte si rubriku okydavame Rusko.
Tam tieto hluposti mozte vesat.
Z demokratickych Pobaltskych Vymiratov utiekla polovica ofcanov.
Neviete aki diktatori tam vladnu?
A co je Fico policajt?
On vie niekoho zabit v presovskej base?
A ty preco nie si v ukrajinskom zakope ale zobres na Slovensku?
Nie.
Medzi sebou sa maju vidlickovat?
Pozametam s MrkvouJozom a admin to cele vymaze.
Mrkva daj vysledky volieb v Rusku po regionoch.
Mrkva slnko zapada o pol sietej 4a5 marca.
Mimochodom porovnavat transparentnost volieb v Rusku a USA sa neda.
1.Rusko ma priamu volbu, co do USA este nedoslo.
2. Bez pasu v Rusku neodvolis, kdezto teraz v USA Musk navrhol ze bez dokladu totoznosti neodvolis a progresivnych fasounov islo rozhodit.
3. Kazdy volebny listok v Rusku ma QR kod.
4. Kazda volebna miestnost pod kamerou.
Neporovnavaj frasku v USA s Ruskom
Neviem kto ti to tvrdil ale 4 a 5 marca slnko zapada o 17:30
Pastni nam to nech vidime ci len bohapusto neklames.
Chces aby sa vedelo o transparentnosti a financovani alebo nie?
Na jednej strane kvicis a ked ma prist zakon ktory to zohladni, tak opat kvicis.
Odporúčame