Gratulujem.
Krasny gol.
Gratulujem.
Krasny gol.
Pravda sa meni na bulvar.
Rusko ma milony vojakov?.Co si fetovalo cudo?
A nechapem ako mozte dostavat po papuli?
Fetak ukronacisticky opat sniva svoj sen
Ano vo vasej realite..
Sovieti oslobodzovali.
USA nicilo.
História druhej svetovej vojny musí ľudí spájať. Kto úmyselne zabúda, kto ignoruje to, čo sa udialo počas nej, to je to isté, ako keby opätovne stláčal spúšť, strieľal z dela, hádzal bomby. Najväčšiu obeť niesli národy a štáty bývalého Sovietskeho zväzu,“ vyhlásil premiér Robert Fico na Slavíne
Chceli aj Ukrajinci ale nemaju
Ano pomahali aj Americania.
Okrem Nemcov boli druhy v poradi co zabili najbiac Slovakov.
Nie urcite nie.
Vacsinu som llatil aj ja ako rodinu smradlavych Simeckovcov.
2 front sa otvoril az ked soviet zacal hnat zqpadnych magorov spat do Berlina.
Bola to len operacia na to aby Soviet neprebehol celu Europu
Tak to jolo aj s land lease.
V case ked uz front bol otoceny.
Takze bla bla.
Dokonca Anglicania prosili Stalina aby zrychlil presun cez Polsko, lebo na zapade mali problemy.
Studuj
Pokial viem tak sen o 3 risi rozbil vasmu Adolfovi soviet.
O com tliachas tupelo?
Si chory?
Dostavame sa k Indianom?
Co to ma s 68?
Liecit sa daj, alebo si daj dalsi booster.
Iba ty rozumies vsetkemu.
Jasne vystupit mal nemecky velvyslanec.
Z donutenia.
Polski darebaci podpisovali s Hitlerom zmluvy bez donutenia a anektovali nase uzemia na zaklade Mnichovskej zrady
Zahajluj Dunco
Jasne lebo u nas neboli sovieti so suhlasom vlady.
Atomovku ppuzil zatial len jeden narod voci civilistom.
Tipuj kto.
Klames ako Caputova.
Aka zmluva bola na to ze brala rusky plyn cez nase uzemie?
Odporúčame