Pokial viem tak sen o 3 risi rozbil vasmu Adolfovi soviet.
O com tliachas tupelo?
Pokial viem tak sen o 3 risi rozbil vasmu Adolfovi soviet.
O com tliachas tupelo?
Si chory?
Dostavame sa k Indianom?
Co to ma s 68?
Liecit sa daj, alebo si daj dalsi booster.
Iba ty rozumies vsetkemu.
Jasne vystupit mal nemecky velvyslanec.
Z donutenia.
Polski darebaci podpisovali s Hitlerom zmluvy bez donutenia a anektovali nase uzemia na zaklade Mnichovskej zrady
Zahajluj Dunco
Jasne lebo u nas neboli sovieti so suhlasom vlady.
Atomovku ppuzil zatial len jeden narod voci civilistom.
Tipuj kto.
Klames ako Caputova.
Aka zmluva bola na to ze brala rusky plyn cez nase uzemie?
Nemci a USA zabilo faleko viac Slovakov.
Nepocul som tvoje vyhrady.
Uz si opat bol na namesti a tliachali ti o mafii?
Tak to skusim ako ty.
Indianov vies kto vyvrazdil?
Si normalny?
Zacnes Polskom a zrazu sme v 68om?
Chod do Kolbasova povedat ze velebis Ukrajincov a Zelenskeho.
Dostanes po nacistickej chruni.
Na co?
Nechceme aby prizivnici akk Simeckovci dostavali nase peniaze.
Ze tliachas o tom ako Rusko chcelo obsadit Ukrajinu za 3 dni a teroristi z NATO nedokazali vytiahnut 4 mrtvoly za 6 dni:-)))
Dakujeme sovietom ze darebacke Polsko napadli.
Mala satisfakcia za anexiu nasich uzemi.
Hoc brali si len svoje, no dakujeme.
Dufam ze aj ty odsudzujes darebacke Polsko.
Dakujeme sovietom
Trafil som ze?
Neviete moze sa este velebit Slama v kravine ak je slintacka?
Jasne.
Len si zabudol na Slamu v kravine.
Odporúčame