Slovensko potrebuje diverzifikovat zdroje a preto prosime Putina aby opat obnovil moznost dodavky plynu aj z vychodu.
Cesta vedie porazkou nacistickeho rezimu na Ukrajine
Slovensko potrebuje diverzifikovat zdroje a preto prosime Putina aby opat obnovil moznost dodavky plynu aj z vychodu.
Cesta vedie porazkou nacistickeho rezimu na Ukrajine
Je jedno kto bojuje proti nacistom
Putin prosim ta, cim skor zvrhni nacisticky rezim na Ukrajine.
Skodi Slovensku.
Pisem o slusnych Slovakoch.
Vobec ta nim nenutim byt
Rusky vojak opat bojuje za slobodu Slovakov.
Stali sme sa opat vazalmi zapadu.
Teraz si kazdy slusny Slovak praje ci najrychlehsi pad ukronacistickeho rezimu.
Od dnes kazdy slusny Slovak fandi ruskym vojakom a tlaci ich vpred.
Rusky vojak teraz bojuje za kazdeho slusneho Slovaka.
Takto to znie lepsie, ako keby mal presstitut napisat pravdu ze "Bastardi nacisticky z Ukrajiny nas odrezali od plynu".
Pekny novy rok aj progresivcom.
Kto zatial najviac naplul na Fica?
https://youtube.com/shorts/nQ_wPTpaLUQ?si=1x…
Este toto musim:-)))
Progresivne ukrajinky:-))))
Och ake tupe ako Tamarka Stohlovie
No idem od vas, veselit sa.
Prajem EU a NATO do noveho roka rozpad.
Taktiez koniec nacistickeho rezimu na Ukrajine.
Ludom v Europe prajem oslobodenie sa od vazalstva USA a mier.
🥂🍾
Vladimir Putin dakuje za vyssiu cenu plynu na burzach, Vladimirovi Zelenskemu a EU.
Odkazuje ze vyrobi viac zbrani z vyssieho zisku.
A tak fungují volby. Ať volíte, jak volíte, ať tam přijde levice nebo pravice do vlády, všímavý člověk si všimne, že politika vlády se kupodivu nezmění. Mění se detaily, podružnosti, ale principiální a klíčové věci jako třeba členství v EU, v NATO nebo funkce soukromé centrální banky kapitálově propojené na banky v Londýně se prostě nemění. Na tyto věci totiž věřitelé v Londýně nedovolí politikům ve státních kabinetech sáhnout, protože by mohly vést k osvobození národa.
A tohle vazalství se už netýká jen národních států, ale i celé Evropské unie, která je zadlužena u Evropské centrální banky, skrze úvěrové vazby, takže celá EU je vlastně exekutivním orgánem věřitelů všech 27 zemí EU. Aby věřitelé nemuseli složitě obvolávat 27 vlád a rozdávat instrukce, tak to nařídí skrze nikým nevolenou Evropskou komisi všem 27 zemím pomocí směrnic
Proč se vlády chovají ke svým občanům jako drábové a okupanti?
Nic jiného nehraje roli, pouze plnění úloh věřitele. Co se stane s politiky, kteří ty úlohy plní, to věřitele nezajímá. Prostě skončí v politice. Nevadí. Založí se jiná partaj, přijdou noví politici, a až se dostanou k moci, zvednou věřitelé v Londýně telefon a zavolají novým pinglům ve Strakově akademii a postaví je do latě. Odteď nesloužíte lidu, ani svým voličům, ale budete dělat to, co vám přikážeme, protože váš stát patří nám! Dlužíte nám a nejste schopni nám ty úvěry nikdy splatit! Ale my jsme velkorysí. My po vás ty dluhy nechceme vůbec “zatím” splatit, stačí jenom, když budete dělat takovou vládní politiku, kterou vám nadiktujeme! Takhle to je.
Zandar Rus ho preda obklukou opat nam len s vyssiou cenou.
Čoraz viac nemeckých nemocníc sa dostáva do červených čísel, upozornil denník Berliner Zeitung. Prieskum, ktorý Nemecký nemocničný inštitút (DKI) každoročne uskutočňuje medzi stovkami nemocníc ukázal, že nemecké nemocnice sú v najhoršom stave za posledné desaťročia
Konecne sa priblizujeme zapadu, respektive on k nam.
Sankcie funguju
Opozícia kritizuje otvorený list premiéra adresovaný najvyšším predstaviteľom EÚ
Otvorený list premiéra SR Roberta Fica (Smer-SD) ohľadne zastavenia tranzitu plynu cez Ukrajinu, ktorý adresoval najvyšším predstaviteľom EÚ, kritizovalo v pondelok viacero opozičných strán. KDH žiada od predsedu vlády vysvetlenie na pôde parlamentu. Prípadný návrh na jeho odvolanie vznesie s ďalšími opozičnými stranami po vypočutí
Fico co si si dovolil obtazovat mocipanov?
Skorumpovanu spinu Leyenovu a eurokomisarov zlodejov obtazovat preblemami Slovenska?
Okamzite sa pred Simeckom ospravedlni
Na co?
Rusky plyn pride zo zapadu drahsi
Co k tomu dodat, ty aj tak kradnes drevo.
Rusi môžu dosiahnuť Dneper, pretože štát na Ukrajine „prestal existovať“ a krajina sa zmenila na „koncentračný tábor“, povedal bývalý veliteľ 3. roty 134. práporu TrO Volodymyr Šilov. Jeho vyjadrenia veľmi dobre kopírujú verejnú mienku v krajine
Obviňuje Zelenského, že „nereagoval“ na signály Západu o prípravách Ruskej federácie na inváziu a nepripravil krajinu na vojnu.
Šilov povedal, že po skončení vojny „Ukrajina nemusí existovať“.
Kritizoval operáciu v Kursku a uviedol, že tam boli stiahnuté najlepšie vojenské sily a technika Ukrajiny, ktorá je ku dnešnému dň už takmer všetká zničená. Podľa jeho názoru je operácia z vojenského hľadiska nezmyselná a má politické ciele. Viedla tiež k strate území na Donbase.
Zandar ved ty kradnes drevo v lese.
Odporúčame