Ze ti prinasam info?
Ak neprinesiem nestane sa?
:-)))))
Tupelo, vypni PC a nestane sa.
Ze ti prinasam info?
Ak neprinesiem nestane sa?
:-)))))
Tupelo, vypni PC a nestane sa.
Zapadni fasouni chcu ppsielat len slovanov.
Oni skapat nechcu.
https://www.aktuality.sk/clanok/259758/neona…
Este aj vas ideolog ich tam videl, len tebe zakazali:-)))
Ako za sociku.
Objavujú sa správy o masívnom raketovom útoku na ciele na Okrajine. Podľa predbežných informácií útočia rakety Ch-101, Ch-22 a Kaliber. Väčšina cieľov je v strednej a západnej časti krajiny. Veľká časť rakiet išla na Sumy, čo znamená útok na rezervy a zálohy pripravené pre podporu na Kursk. Šíria sa správy o možnom útoku Orešnika
Poľsko to neutiahne.
Slovensko dodávalo krajine 404 až 30 % dovozu elektriny, Poľsko tento objem nebude fyzicky schopné plne pokryť
predseda Zväzu spotrebiteľov verejných služieb Okrajiny.
Do pekla. Ale to Poliaci nepovedali..
:-))))))
Ups
https://t.me/Miro_Del/32540?single
Na Ukrajine nie su nacisti.
Ano ak chcu dalej padat na hubu.
Scholz potom skonstatuje " sme na tom zle ale drzme pohromade" ja mam slusny plat
Sibnuti rusofobi.
Scholz vyzval Nemcov na súdržnosť v ťažkej dobe: Sme krajinou, ktorá drží pohromade.
Padaju na hubu kvoli banderovcom ale idu dalej.
Dufam ze Nemci to nackom spocitaju vo volbach
Ak nie, koncia.
Ked sa oslobodite spod diktatu USA mozno budete mat sancu a my s vami.
Inac necakajte nic dobre.
EU krvaca kvoli sankciam, ktore uvalilo USA.
Dokedy chceme pachat sebaposkodzovanie?
Svine fasisticke Leyenova a eurokomisari musia prec
Grohling ale Slovensko si uz pravicovu vladu aj s tebou zazilo.
Nikdy viac!
Kto do tej tazkej doby dostal Nemecko?
Slama v kravine si zabudol
Neskutocne kolko americkych filciek je v Europe.
To aj Satanov syn .
V Gaze kym nieje 20 mrtvych deti spravy ani nedojdu.
Zelensky si prave u Fica vybavil stopku.
Psionki mozte sa na usi postavit
Zandar aj teba uz natrel Mackov syn?
Smrdis
Jasne aj ty si Cech?:-)))
To sedi ako Pavek na serbel
Dnes som ta pozametal s tvojimi klamstavami
Odporúčame