Keby neexistovalo NATO nemusime vynakladat miliardy.
Keby neexistovalo NATO nemusime vynakladat miliardy.
Haloooo
Nehanbis sa za to ako som ta ponizil?
Hlupak ved sa uz dnes neopustaj.
Schvalne povedz ako to bolo v Ciernej nad Tisou?
Povedz ako som s tebou pozametal podlahu
Anna odoberat rusky plyn je biznis.
Seknut elektrinu je odrezat nacistickej hydre hlavu
Hrat presilovku 5 minut a dostat 2 goly?
Rarita, svetovy rekord.
Gratulujem hlupaci.
Hlavne ze rodinkarcime.
Hanba.
Ten chlapec je slaby ako caj
Vedel by som tam menovat este 8 takych.
Poľsko v najbližších mesiacoch vybuduje cestu k hranici s ruskou Kaliningradskou oblasťou, aby urýchlilo presun vojsk
Ked opat dostanu po chrape, budu vyplakavat ako v 39-om.
Nie on ich chcel ukradnut a skorumppvat Fica.
Nastastie Fico nie je ako ten eurohujer ktoreho zozral zralok
Ak nám na tranzite panáčik ukradne 500 miliónov ročne, tak si túto sumu môžeme nárokovať,“ zdôraznil Blaha.
Podľa Blahu to Slovensko môže Ukrajine spočítať aj tým, že sťaží jej prístupový proces do EÚ. „Ukrajina nikdy nevstúpi do EÚ bez súhlasu Slovenska. Náš súhlas potrebujú k desiatkam kľúčových rozhodnutí EÚ. Kým nevrátia svoj lup, náš hlas im môže chýbať. Ešte veľakrát,“ pohrozil europoslanec.
Na záver dodal : „Zelenskyj začal vojnu proti Slovensku, ktorú nemôže vyhrať. A môže ňou pochovať celú EÚ. Lenin takýmto ľuďom hovoril – užitoční idioti.“
Ved tu bol vlastizradca Nad
Jasne ako inac.
Vsade je ruska stopa.
On len natahuje cas.
Aj to pride, Putin mu to isto vysvetlil.
Americky plyn ma aku cenovku?
Ale kvoli plynu sa pojdes zhadzovat
Opat loz.
Ved my sme neboli v NATO a ziadny Madar nas nenapadol
Preco mate potrebu si vymyslat alternativnu realitu?
A to mala byt ta neskutocna sprava?
Ze vyrucili dalsie peniaze?
Pepik ako dieta stiahne nohavice a ukaze nam zadok s tym ze s nami vybabral.
Clovek si poklepe na celo a ide dalej.
To su tak infantilne veci.
Tatinek vyhlasil valku vlastnym obybatelom a myslim ze vo volbach to Tatinkovi spocitaju
Teraz akoze co mame robit?
Tym ze ty urobis zo seba idiota, my sa mame zamyslat?
Ved robis hanbu sebe, nie nam.
Odporúčame