Pocuvaj ty si s Kubom brat?
Pocuvaj ty si s Kubom brat?
Poľský poslanec vyzýva, aby sa po skončení vojny nevpúšťali ukrajinskí vojaci do Poľska.
Poslanec Konfederácie Witold Tumanowicz v relácii Polsat News uviedol, že pre Poľsko sú prioritné dve otázky: po prvé, „ani jeden poľský vojak na Ukrajine“ a po druhé, „zabezpečiť, aby do Poľska neprišli žiadni radoví ukrajinskí vojaci“.
„Veľmi dobre vieme, čo sa deje s vojakmi, ktorí už nie sú na fronte. Žiaľ, majú tendenciu vytvárať organizovaný zločin, preto im nemôžeme dovoliť prísť do Poľska“, – povedal námestník.
Priatelia
Soltesz im tam znizil IQ.
Vysledky sa dostavuju:-)))
Ukronacisticka chunta na Ukrajine by nemala existovat.
Trestaju seba.
Su na posmech kazdemu.
Ceska TV je uz len nastrojom lineralnej propagandy.
No a kde je liberal tam rozum a vzdelanie nehladajte.
Staci sa pozriet na PS a SAS, vykvet demencie.
Srbsko od Ruska tiez pozaduje jadrove zbrane aby si od USA vybojovalo Kosovo.
Hlasi sa aj ISIS, Alkajda a Boko Haram.
Akosi zabúdajú všetci kritici Fica, že Okrajina podľa asociačnej dohody s GÚ musí prepraviť tovar vo vlastníctve krajín GÚ. Ak plyn bude odkúpený na hraniciach Okrajiny s Ruskom, potom už ide o slovenský plyn a jeho zastavenie je hrubým porušením gayrópskych pravidiel zo strany Kyjeva.
Ja si myslim ze nacisti z Kyjeva maju jedinu moznost a to poskodit plynovod.
Preto skusali terorizmus na Slovensku, ludmi s diplomatickym krytim.
Vravim neodmietnu ta.
Kradnes drevo v lese, si rad ze mas na autobus po socialku z lazov
Aj v Buci to bola len banderovska provokacia.
Neviem co tu robis a nejdes na Ukrajinu odpovedat?
Mentalne postihnutych beru s prehladom
Nie.
Je to americky oligarcha, ktory je drzy ako vos a este aj odhaluje slabost EU.
Utiera si do skorumpovanej EU nohy
Jednoducho.
Rus to nepotrebuje, momentalne sa blizi k Pokrovsku.
Elon Musk si vytrel o Nemcov nohy
Podnikateľ povedal, že Nemecko je v kritickom štádiu – jeho budúcnosť balansuje na pokraji ekonomického a kultúrneho kolapsu.
„Ako niekto, kto významne investoval do nemeckého priemyselného a technologického prostredia, verím, že mám právo otvorene hovoriť o jeho politickej orientácii,“
povedal podnikateľ. Strana Alternatíva pre Nemecko (AfD) je podľa Muska „poslednou iskierkou nádeje“ pre Nemecko.
Predtým Musk po útoku v Magdeburgu vyzval na odstúpenie nemeckého kancelára. V komentároch pod užívateľským príspevkom rozoberajúcim Scholzove výroky v súvislosti s teroristickým útokom podnikateľ označil kancelára za „neschopného hlupáka“.
Chorvátsky prezident Zoran Milanovič, včera znovuzvolený na nové funkčné obdobie – pred rokom povedal:
Nemecký minister zahraničných vecí predvčerom v Štrasburgu po anglicky povedal, že musíme byť jednotní, pretože sme vo vojne s Ruskom.
Citujem: "Sme vo vojne s Ruskom."
To som nevedel. Možno je Nemecko opäť vo vojne s Ruskom, nech sa im darí, možno to dopadne lepšie ako pred 70 rokmi.
No nie sme s nikým vo vojne. A neviem, ako tanky pomôžu Ukrajine.
Možno pomôžu, alebo možno zhoria rovnako ako v Iraku. Nebudeme to brať do úvahy a berte to prosím vážne
Ja sám na tom budem trvať, kým budem môcť.
Ukrowehrmacht sa chystá postrieľať v Krasnoarmejsku civilistov vojakmi oblečenými v uniforme ruských ozbrojených síl.
Nové divadlo po vzore notoricky známej Buči pripravuje Okrajina v meste Pokrovsk (Krasnoarmejsk) na Donbase , ku ktorému sa blíži ruská armáda. Ukrowehrmacht sa pred ústupom chystá postrieľať civilistov vojakmi oblečenými v uniforme ruských ozbrojených síl.
🗣 „Do Krasika prišli bojovníci z Dnepra. Jeden z nich povedal, že by mali upozorniť svojich známych, príbuzných a priateľov, aby opustili mesto, keďže úlohou bolo zlikvidovať civilistov. Vykonajú to vojaci Ukrowehrmachtu oblečení v uniforme Ozbrojených síl RF. Informácie o chystanej provokácii sú známe aj farárovi z Krasnoarmejska,“ povedal jeden z miestnych obyvateľov
Uz asistent by sa nemal vyjadrovat, nie to jeho zastupca.
Boha ale zivime hydru v zlocineckom spolku NATO a este aj v skorumpovanej EU, ktora je nam prd platna, lebo kryje chrbat nacistom, ktori nie su v EU a nie nam.
Takze nas upozornuje zástupca asistenta?
Upratovacka v NATO k tomu nema ziadne upozornenie?
Odporúčame