Naše médiá len naivne, hlúpučko, až s infantilnou servilnosťou nasledujú koľaj vyjazdenú svojimi západnými vzormi.
Človeku príde až ľúto, keď si uvedomí ich bezútešnú situáciu: Sú v koncoch, pretože pravda pomaly vychádza najavo. A tak im neostáva nič iné, len siahať na politické vykopávky typu Mikloš – Vášaryová, a útočiť na city svojich čitateľov prvoplánovými titulkami a defektnými analógiami.
Odpusťme im, títo nešťastníci nevedia, čo činia. A pokiaľ áno – Božie mlyny melú pomaly, ale…


