Opozicnici sa predbiehaju kto vymysli vacsiu simeckovinu.
Luza Simecka starsi co opluva nasu vlajku trepe o vlastizrade:-)))
To nevymyslis.
Opozicnici sa predbiehaju kto vymysli vacsiu simeckovinu.
Luza Simecka starsi co opluva nasu vlajku trepe o vlastizrade:-)))
To nevymyslis.
Dufam ze Fico tymto pokazil vianoce kazdemu progresivnemu dementovi.
Aj tak skor obdivuju Ramadan:-))))
Bato ved sq neopustaj
Super nacek.
A co este chces zakazat?
Fico vybavuje plyn a to je v ociach progresuvnej luzy vlastizrada.
Nad odovzdal PVO Ukrajine a to podla progresivnej luzy bol vlastenecky pocin.
Vy ste sfetovani ci len sprosti do spiku kosti?
Ako zradza vlast?
Ani nepockate na vysledky
Opat budete progresivci za debilov
Vy to zvyknete robit autom a na vianocnych trhoch.
Ako sa da toto komentovat?
Skus vysadit drogy
Lieskove, banderovcom
Neboj, pojde za Trumpom a ooat sa vam vrati spanok
Cez ukrajinsky
Simecka nazyva Fica vlastizradcom lebo Fico chce rusky plyn priamo z Ruska.
Simecka by bral rusky plyn s prirazkou z Nemecka ale tvrdil by ze je vlastenec
Ten sa bude prepravpvat cez plynovod.
O dvojitých liberálnych metroch
V hurhaji okolo plynovej návštevy Fica v Moskve, zanikla iná správa
V roku 2024 GÚ nakúpila z Ruska rekordných 16,5 milióna ton LNG. Za celý rok 2023 to bolo 15,18 milióna ton a o rok skôr - 15,2 milióna ton. Zároveň od roku 2022 vzrástla cena dodávok LNG z Ruskej federácie do GÚ o 150 %.
Hlavnými dovozcami bolo Francúzsko (366 miliónov eur – maximum od decembra 2022), Španielsko (141,5 miliónov eur) a Holandsko. (93,6 milióna EUR). Belgicko znížilo nákup LNG z Ruska oproti septembru takmer o polovicu - na 73,1 milióna eur.
Takže kto platí "krvavé peniaze vojnovému zločincovi z Kremľa"? Slovensko je oproti uvedeným krajinám iba trpaslík, čo sa týka platieb do Ruska. Liberálom je v skutočnosti jedno, či Slovensko kupuje plyn z Ruska. Nikomu by to nevadilo, ak by Fico verejne nadával na Rusko a zároveň tlačil Okrajinu do vojny.
Plyn je iba zámienka. Liberáli chcú krv, vojnu a chaos. Zničia každého, kto žiada opak
Cina s tym nema problem
Neviem či to má niečo spoločné s Ficom v Kremli, ale práve sa ozval Szijjárto:
Dodávky ropy z Ruska do Maďarska cez ropovod Družba boli obnovené,
Stary Simecka luza uz opat peni:-))))
Takto vyzera politika.
Progresivci uz tliachaju 2 na 3.
Zufalstvo.
Hodte sa o zem dementi:-)))
Odporúčame