Štátnik je vysoko postavený politik, osoba podieľajúca sa na vedení štátu. Výraz sa používa zvyčajne na označenie obzvlášť rešpektovaného politika, oplývajúceho znalosťami, zručnosťou a víziou pri vedení štátu
Toto vystihuje Fica uplne presne
Štátnik je vysoko postavený politik, osoba podieľajúca sa na vedení štátu. Výraz sa používa zvyčajne na označenie obzvlášť rešpektovaného politika, oplývajúceho znalosťami, zručnosťou a víziou pri vedení štátu
Toto vystihuje Fica uplne presne
Opat infantilne.
Tiso bol produkt zrady zapdnych spojencov
Zial situacia ho donutila a nerobi mrtvy rybu
Sluboval politiku na 4 svetove strany, co plni
Fico je politik svetoveho formatu.
Da sa povedat statnik, akeho Slovensko davno nezazilo.
Gratulujem.
Ked pojde do USA tiez budes chciet dozivotie?
Všimli ste si? Fico pred začiatkom rokovaní v Kremli hovoril s Putinom po rusky.
Zajtra budu progresivci hromzit pastickami ak Fico povie ze plyn pojde dalej.
Budu okusavat stromceky a hadzat sa o zem:-)))
Vsetci nie ale z vas ubuda:-)))
Nevies dna ani hodiny
Ak nam Fico vybavi rusky plyn z vychodu a nie zo zapadu, odporucam progresivcom odpojit sa a ohrievat sa vlastnym plynom.
Nie, ale to nazabija ako fajzer.
Ale cudziu armadu tu pozvala spina zo skladky co teraz za to pobera provizie.
Liberali Fajzer sa postara o vasu nenavist:-)))))
Ano extremisticke SME budem citat:-))))
Zastavia sa sami.
Neblabotaj.
Radsej sa staraj koho si zvolite v protektorate Cechy Morava.
Ach ty jednoduchy tvor.
Stavim sa s tebou ze nie.
Svet nie je o pokrikoch na ulici
Slama u kravina
Biju sa pred lekarnou a Hascak im dakuje
Dnes by som nechcel byt na vianocnych trhoch v Blave.
Tolko frustratov z kaviarne nevesti nic dobre.
Poprosim progresivnu luzu na protest, vypnut si plyn, lebo je z Ruska.
Alternativa alebo si ho pustite a po 20 minutach zapalte sviecku za kazdeho padnuteho banderovca.
Šťala u kravina.
Odporúčame