Vy to zvyknete robit autom a na vianocnych trhoch.
Vy to zvyknete robit autom a na vianocnych trhoch.
Ako sa da toto komentovat?
Skus vysadit drogy
Lieskove, banderovcom
Neboj, pojde za Trumpom a ooat sa vam vrati spanok
Cez ukrajinsky
Simecka nazyva Fica vlastizradcom lebo Fico chce rusky plyn priamo z Ruska.
Simecka by bral rusky plyn s prirazkou z Nemecka ale tvrdil by ze je vlastenec
Ten sa bude prepravpvat cez plynovod.
O dvojitých liberálnych metroch
V hurhaji okolo plynovej návštevy Fica v Moskve, zanikla iná správa
V roku 2024 GÚ nakúpila z Ruska rekordných 16,5 milióna ton LNG. Za celý rok 2023 to bolo 15,18 milióna ton a o rok skôr - 15,2 milióna ton. Zároveň od roku 2022 vzrástla cena dodávok LNG z Ruskej federácie do GÚ o 150 %.
Hlavnými dovozcami bolo Francúzsko (366 miliónov eur – maximum od decembra 2022), Španielsko (141,5 miliónov eur) a Holandsko. (93,6 milióna EUR). Belgicko znížilo nákup LNG z Ruska oproti septembru takmer o polovicu - na 73,1 milióna eur.
Takže kto platí "krvavé peniaze vojnovému zločincovi z Kremľa"? Slovensko je oproti uvedeným krajinám iba trpaslík, čo sa týka platieb do Ruska. Liberálom je v skutočnosti jedno, či Slovensko kupuje plyn z Ruska. Nikomu by to nevadilo, ak by Fico verejne nadával na Rusko a zároveň tlačil Okrajinu do vojny.
Plyn je iba zámienka. Liberáli chcú krv, vojnu a chaos. Zničia každého, kto žiada opak
Cina s tym nema problem
Neviem či to má niečo spoločné s Ficom v Kremli, ale práve sa ozval Szijjárto:
Dodávky ropy z Ruska do Maďarska cez ropovod Družba boli obnovené,
Stary Simecka luza uz opat peni:-))))
Takto vyzera politika.
Progresivci uz tliachaju 2 na 3.
Zufalstvo.
Hodte sa o zem dementi:-)))
S Bidenom si tiez podavali ruky a ti USA stale okupuje Syriu a kradne ropu
Bato a neopustas sa uz?
Uz ma aj lietadlo?
Preco fetujes?
Mier nie.
Co si Chcimir?
Takze to Simecka vybavil?
Tak nekvic a suchaj nohami ked sa vybavuje
Vysvetli ako zradza vlast
To chcem pocut
Odporúčame