Hej ale ulice budu od nich 5 km vyprazdnene, aby nejakeho islamistu nenapadlo podakovat im.
Hej ale ulice budu od nich 5 km vyprazdnene, aby nejakeho islamistu nenapadlo podakovat im.
Ano, niekto musi na ich lzi poukazovat
d. progresivny nacek
Hajlujúci politik? Michal Sabo z PS nevysvetľuje, prečo v minulosti napodobňoval Hitlera
Na juhu fasisticki sionisti, 8 rokov na vychode vrazdili nacisticki banderovci
Nebol.
Klasicky dzihadista.
Profil mu vyrabaju slnieckarske media
Nic sa nemusi riesit, iba media ktore neustale klamu
Dava to logiku.
Preto sa pomstil moslimom.
Ano a preto sa moslimom pomstil na ich sviatkoch
Media uz nemaju informovat ale manipulovat
Media uz vyrabaju z utocnika clena AfD.
Mile.
Fico pôjde na stretnutie s Putinom kvôli zastaveniu tranzitu plynu.
Oznámil to srbský prezident Vučič.
„V pondelok pôjde Fico za Putinom ako líder krajiny EÚ, čo vyvolá, nemusím vám hovoriť, akú reakciu ostatných európskych lídrov,“ povedal v televízii.
Reuters oznámil, že 19.12. bol po útoku Ukrowehrmachtu zastavený ropovod Družba. Dôvodom bolo poškodenie prečerpávacej stanice v Brjanskej oblasti. Trvanie výpadku sa môže pretiahnuť až do konca decembra.
Len pripomínam, že vaši" priatelia" z Okrajiny vyslali na Slovensko diverzantov. Keď ste ich minulý týždeň zatkli, našli sa u nich plány slovenskej plynovodnej infraštruktúry. Ironicky povedané - určite mali ochraňovať vaše kompresory...
HBBR bol tvoj dedo nacek?
Preco neznasas Rusov a velebis banderovcov?
Priznaj.
Bol tvoj dedo nacek ako ty?
Tvpj jednoduchy vyklad ma nezaujima.
Prezrad ak ti deda zabili nacisti ako,ich mozes obhajovat?
Nevol tvoj dedo nacista ako ty?
Ale preco stojis potom na strane nacizmu neustale?
Zvlasttne ze ty nacistov a banderovcov obhajujes.
Skor si myslim ze tvoj dedo bol nacek a zabili,ho sovieti, preto neznasas Rusov a podporujes nacizmus.
Poliaci siria rusku propagandu.
Ziadne banderovske vlajky neexistuju.
Dufajme ze EU sa postavi Trumpovi a zlicinecka organizacia sa rozpadne.
Za 5 % sa da kludne vybudovat vlastna armada bez vypalneho do NATO..
Vstup do NATO malo znizit vydavky na zbrojenie, no opak sa stava pravdou.
NATO je bezpochyby zlocinecka organizacia.
Odporúčame