Skus este raz precitat
Skus este raz precitat
OK ale kde je ta vlastizrada?
OK ale kde je ta vlastizrada?
Tiso tiez tvrdil ze stoji na spravnej strane, stal na tej istej ako Bandera.
Stavim sa ze polka ceny isla dole za foto ak nie cela
Zaujímavé čísla.
Putin v Priamej oznámil ročný príjem Okrajiny:
▪️Za tranzit plynu: 700 miliónov dolárov.
▪️Za telefónne podvody: 2,5 miliardy dolárov.
Podvody prinášajú trikrát viac ako tranzit plynu.
Preto sa zmluva neobnovuje. Načo je im plyn?
Ale mám dve otázky:
1. Podarilo sa niekomu vybudovať úspešný štát na zločinoch? Somálsko skutočne do úvahy neberiem
2. Kto na Okrajine berie a následne perie spomínaných 2,5 miliardy dolárov ročne?
Ma tam mnohozubateho zlocinca
A je to von.Priznali to v Taliansku!
„Prehrali sme vojnu“
Taliansky il Fatto Quotidiano robí čiaru za vládou režimu Narkomana Nelegitímneho I.
https://uploads.disquscdn.com/images/87f1d55…
Ale kde?
Uz sa american vyhraza ze trwba vrazdit Turkov v Syrii, medzitym sionfasisti lupia uzemia Syrie.
EU ma bezpochyby zlocinecke vedenie!
Preco EU takto nehodnotilo vojnu Srbska s teroristami z UÇK a USA?
EU ma bezpochyby zlocinecke vedenie.
Putin na svojej výročnej tlačovej konferencii vyzval Západ, aby spravil experiment 21. storočia a skúsil zostreliť ruskú nadzvukovú raketu Orešnik. Šéf Kremľa zároveň vyhlásil, že Rusko sa na Ukrajine blíži k splneniu svojich cieľov. Ukrajinskej armáde podľa neho dochádzajú vojaci schopní boja. Zo Zelenským je pripravený rokovať o mieri, ak vypíše na Ukrajine slobodné prezidentské voľby a stane sa v nich víťazom
Rusi sa zmocnili Kurachova takmer nedotknuté, napísal vojnový spravodajca Bildu Julian Röpcke v X.
„Ukrajinská armáda musela mesto opäť opustiť pre nedostatok vojakov. Teraz Rusi okupujú Kurachovo, ktorého infraštruktúra je z veľkej časti neporušená, a Ukrajina musí z diaľky bombardovať tisíce potenciálnych úkrytov,“ uviedol Röpcke.
Ropcke ma traumu lebo mesta nie su spalene do tla.
Np aby si sa nemcur nepototo.
No super, Fialu zaujala diskusia o ruskej agresii.
No dopapat chlebicky, dopit malinovku a hajde domov.
Nastastie na Slovensku uz nie je co odfotografovat,, iba Jara Nada.
On vsetko poslal Banderom.
Nedaleko Slovenska:-))))
Odporúčame