Nesledujem to.
Len viem ze pred tyzdnom ste uz hlasili krach lebo bol 107.
Nesledujem to.
Len viem ze pred tyzdnom ste uz hlasili krach lebo bol 107.
Som rad ze ich mas za vzor.
Ved ste tvrdili ze to bude len padat a padat a Rusko skrachuje.
Kedy sudruh?
Preto nemusi nic platit len vrazdit a rabovat?
Takze opat nic, klasicky progresivec.
Neviem sa k teme vyjadrit. Nemusim sa vediet vyjadrit k vsetkemu, no k Ukrajine sa viem vyjadrit jednoznacne:-)))))
Nevies preco neplatilo USA rozbitu Libyu, Irak, Srbsko?
Nevies preco USA vtrhlo do Grenady a sionisti do Libanonu, Gazy, Sytie?
Opat len blaboces nezmysli.
Fetoval si progresivec?
Povedz nejaku vseobjimajucu prauvdu z extremistickeho Nka o kradnuti uzemi sionistami.
Ved sa pokus.
Takze ty neodpovies a ja som sa unuval?
To vie kazdy.
DLR a LLR ho poziadali aby zasiahol voci nacistov z Ukrajiny ktori ich vyvrazdovali, hoc Zelensky slubil ze vojnu zastavi.
Klamal.
Ty vies preco Izrael napadol Syriu a kradne im uzemia?
Vrazdili v Syrii izraelcanov?
Sudruhovia ale vy ppat vytrhavate z kontextu.
Za dva roky dosiahol ekonomický rast v Ruskej federácii 8%, v SŠA - 5,6%, v GÚ - 1%, v Nemecku - 0% - Putin
„Z hľadiska PPP sme najväčší v Európe a štvrtí na svete,“ povedal prezident.
❗️Nezamestnanosť v Ruskej federácii je 2,3% - to nikdy nestalo - Putin
❗️Inflácia je 9,2%-9,3%, ale mzdy v reálnom vyjadrení rástli viac ako inflácia -Putin
❗️Ekonomická situácia je stabilná a spoľahlivá – Putin
Teraz uz nebudu ordinovat cez telefon?
Preto mu nacek a prezident galaxie nieco odkazuje a chce ho skorumpovat?
Takze predsa im islo len o platy a nie o systemove riesenie.
Neohrozujte pacientov, nešírte paniku, neubližujte občanom a nerozvracajte slovenskú spoločnosť!
Prof. MUDr. Viliam Fischer CSc., FIC, kardiochirug
Vždy som razil názor, že lekár musí byť apolitický. Na prvom mieste u lekára musí byť odbornosť, oddanosť profesií, dodržiavanie zásad lekárskej etiky vo vzťahu k pacientovi, kolegom a spoločnosti.
Pán Dr. Visolajský, pravdepodobne ste neboli nikdy v klinickej praxi a ak údajne áno, tak by ste mohli vedieť, čo potrebujú lekári-klinickí pracovníci, pre kvalitnú a zodpovednú službu pacientovi pokoj, harmóniu, disciplínu…Tým, čo ste spôsobili a spôsobujete dávate zjavne najavo, že ste stratili kontakt s náročnou realitou, v ktorej nie sú len lekári, ale aj všetci občania Slovenska.
Nerozumiem vám a nie som jediný. Aké je vaše právo šíriť paniku, chaos a neistotu nielen v lekárskej obci, ale aj v celej populácii našej krajiny? Morálne ste sa deklasifikovali sám.
Na záver vás žiadam – neubližujte viacej kolegom, väčšina z nich chce byť verná svojmu sľubu, Hippokratovej prísahe a svojmu poslaniu.
Prof. Viliam Fischer Visolajskému – Ide vám len o platy. Morálne ste sa deklasifikovali
Ten človek sa volá Peter Visolajský, je predsedom LOZ a je na čele štrajkujúcich lekárov. Zo začiatku žiadal najmä vyššie mzdy pre lekárov a keď zistil, že prestrelil, že lekári majú na Slovensku oproti mnohým iným profesiám nadštandardné platy, tak začal dávať väčší akcent na systémové opatrenia v zdravotníctve, z memoranda v roku 2022. A že platy zdravotníkov nie sú prvoradé. O opaku toho však evidentne svedčí dátum ultimáta 31. 12. 2024, ktoré dalo LOZ Ministerstvu zdravotníctva SR. Do toho dátumu sa predsa nedajú zrealizovať nijaké systémové kroky v zdravotníctve! Tie sa neudiali za posledných 30 rokov a P. Visolajský ich chce mať zrealizované za pár dní, pardon, za pár týždňov. Ale platy lekárov by sa do toho dátumu zmestiť mohli…
EÚ musí kupovať ropu a plyn z USA, ak sa chce vyhnúť americkým clám, vyhlásil Donald Trump
Toto su skutocni spojenci.
Skoro ako vypalnici v 90 rokoch.
Ja milujem NATO a EU.
Cely nie, ako teraz cely neobhajuje 4 risu EU a NATO.
Niekto predsa bojoval v SNP ze?
Odporúčame