Nastastie na Slovensku uz nie je co odfotografovat,, iba Jara Nada.
On vsetko poslal Banderom.
Nastastie na Slovensku uz nie je co odfotografovat,, iba Jara Nada.
On vsetko poslal Banderom.
Nedaleko Slovenska:-))))
Clanok je o nacistovi z Ukrajiny.
Zobral do huby premiera inej krajiny, miesto podakovania.
Bnaderovske prasiny to maju vo zvyku
Situácia medzi povstalcami, ktorí sa chopili moci v Sýrii, a Tureckom na jednej strane a Kurdmi a USA, ktoré ich podporujú, na strane druhej, sa naďalej vyostruje
V USA, ktoré Kurdov podporujú, to naďalej vyvoláva negatívne reakcie.
Predtým senátor Lindsey Graham navrhol sankcie voči Turecku. A včera významný americký expert na Blízky východ Michael Rubin vyzval USA, aby sa pripravili na vojnu s Tureckom v Sýrii.
„Spojené štáty by mali byť pripravené zabíjať Turkov v Sýrii,“ napísal.
Na príspevok už reagovala turecká publikácia, ktorá v reakcii naň vyzvala Ankaru, aby sa „pripravila na zabíjanie Američanov v Mexiku“.
Sudruhovia z NATO mam malu otazocku.
Na ktoru stranu sa pripojime ak sa USA bude hlusit s Tureckom?
Okrem toho ze v Syrii nema ci hladat ani okupant z Turecka, ani okupant z USA, ani okupant z Izraela.
NATO je bezpochyby zlocinecka organizacia
Okolo matovicovej sebranky sa stahuje slucka.
Kto ju vyvratil?
Puchovsky?
Johnsson povie a Puchovsky vyvrati?
Veru.
Normalny premier by banderovskej spine odrezal elektrinu naftu.
Trulko ale tak si to demokraticky schvalili.
Britanii vladnu bez moznosti odvolania feudalisti v Saudskej Arabii princovia a su to spojenci USA.
To nevadi?
https://uploads.disquscdn.com/images/39822cd…
Co by si prve nicil ty?
Britský expremiér Johnson priznal, že Západ na Ukrajine vedie zástupnú vojnu proti Rusku
Dohara mu svieca, preto tliacha 2 na 3.
Jasne vsetci v Rusku sa z neho idu pototo.
Bože, o čom tento degenerát hovorí - to sa ani prekladať nedá... Ešte veľa urážok Putina. Už vie, že podpisovať mu nikto nič nedá, čiže už do Trumpa je jasné, že je s ním koniec.
Milujem, keď sa tento idiot zahrabáva 😄Začne sa pľuvať? čakám, vyzerá to, že hej.
Zelenského tlačová konferencia sa skončila. Skvelé. Svet tlieska. Ukáž mi komu tlieskaš - ja Ti poviem, kto si...
"Bohužiaľ, v poslednej dobe sa nedokázal ovládať, je to zrejme kvôli emočnému preťaženiu a neschopnosti dať sa dokopy,"
hovorí Peskov o nervoch Zelenského
V Bruseli sa začala tlačová konferencia nelegitímneho prezidenta Okrajiny civilizácie Vladimíra Zelenského.
Bývalý okrajinský prezident Zelenskyj sledoval Putinovu tlačovú konferenciu a bol zjavne naštvaný
Zelenskyj začal svoju tlačovú konferenciu urážkou Putina a Orbana:
"Nikto neoprávnil Orbána rokovať s Putinom, vyzerá to ako politické PR."
Starý snílek, žije si vo svojom vlastnom svete, v akváriu.
To bolo o Putinovi. Nazvať Putina starým snílkom so 78-ročným Trumpom po boku je geniálne.
Je zjavné, že niečo pod Zelenského zadkom začalo horieť...
Opat nic len tliachanie.
Myslim civilistov, zeny a deti.
To by bolo ferove.
Na Rusko s ATACMS utoci USA nie Ukrajinci.
Pastni kde a kedy.
Odporúčame