Clanok je o nacistovi z Ukrajiny.
Zobral do huby premiera inej krajiny, miesto podakovania.
Bnaderovske prasiny to maju vo zvyku
Clanok je o nacistovi z Ukrajiny.
Zobral do huby premiera inej krajiny, miesto podakovania.
Bnaderovske prasiny to maju vo zvyku
Situácia medzi povstalcami, ktorí sa chopili moci v Sýrii, a Tureckom na jednej strane a Kurdmi a USA, ktoré ich podporujú, na strane druhej, sa naďalej vyostruje
V USA, ktoré Kurdov podporujú, to naďalej vyvoláva negatívne reakcie.
Predtým senátor Lindsey Graham navrhol sankcie voči Turecku. A včera významný americký expert na Blízky východ Michael Rubin vyzval USA, aby sa pripravili na vojnu s Tureckom v Sýrii.
„Spojené štáty by mali byť pripravené zabíjať Turkov v Sýrii,“ napísal.
Na príspevok už reagovala turecká publikácia, ktorá v reakcii naň vyzvala Ankaru, aby sa „pripravila na zabíjanie Američanov v Mexiku“.
Sudruhovia z NATO mam malu otazocku.
Na ktoru stranu sa pripojime ak sa USA bude hlusit s Tureckom?
Okrem toho ze v Syrii nema ci hladat ani okupant z Turecka, ani okupant z USA, ani okupant z Izraela.
NATO je bezpochyby zlocinecka organizacia
Okolo matovicovej sebranky sa stahuje slucka.
Kto ju vyvratil?
Puchovsky?
Johnsson povie a Puchovsky vyvrati?
Veru.
Normalny premier by banderovskej spine odrezal elektrinu naftu.
Trulko ale tak si to demokraticky schvalili.
Britanii vladnu bez moznosti odvolania feudalisti v Saudskej Arabii princovia a su to spojenci USA.
To nevadi?
https://uploads.disquscdn.com/images/39822cd…
Co by si prve nicil ty?
Britský expremiér Johnson priznal, že Západ na Ukrajine vedie zástupnú vojnu proti Rusku
Dohara mu svieca, preto tliacha 2 na 3.
Jasne vsetci v Rusku sa z neho idu pototo.
Bože, o čom tento degenerát hovorí - to sa ani prekladať nedá... Ešte veľa urážok Putina. Už vie, že podpisovať mu nikto nič nedá, čiže už do Trumpa je jasné, že je s ním koniec.
Milujem, keď sa tento idiot zahrabáva 😄Začne sa pľuvať? čakám, vyzerá to, že hej.
Zelenského tlačová konferencia sa skončila. Skvelé. Svet tlieska. Ukáž mi komu tlieskaš - ja Ti poviem, kto si...
"Bohužiaľ, v poslednej dobe sa nedokázal ovládať, je to zrejme kvôli emočnému preťaženiu a neschopnosti dať sa dokopy,"
hovorí Peskov o nervoch Zelenského
V Bruseli sa začala tlačová konferencia nelegitímneho prezidenta Okrajiny civilizácie Vladimíra Zelenského.
Bývalý okrajinský prezident Zelenskyj sledoval Putinovu tlačovú konferenciu a bol zjavne naštvaný
Zelenskyj začal svoju tlačovú konferenciu urážkou Putina a Orbana:
"Nikto neoprávnil Orbána rokovať s Putinom, vyzerá to ako politické PR."
Starý snílek, žije si vo svojom vlastnom svete, v akváriu.
To bolo o Putinovi. Nazvať Putina starým snílkom so 78-ročným Trumpom po boku je geniálne.
Je zjavné, že niečo pod Zelenského zadkom začalo horieť...
Opat nic len tliachanie.
Myslim civilistov, zeny a deti.
To by bolo ferove.
Na Rusko s ATACMS utoci USA nie Ukrajinci.
Pastni kde a kedy.
Zelensky v predvolebnej kampani tvrdil ze chce ukoncit vojnu na Donbase.
Pred SVO rapidne zvysil bombardovanie Donbasu.
Zabit namestie Banderu je trestne?
Ale vyzyvat a schvalovat zabitie Putina je demokokraticke ze?
Odporúčame