Isto a do Syrie prisli na konochm
Isto a do Syrie prisli na konochm
Pockame na info od Zelenskeho.
Ten vie vsetko presne:-)))
Nasi banderkovia oslavuju vitazstvo Alkajdy.
Velke dusky demokracie.
Noze kolko Rusov tam zomrelo?
Uz ju mrchozruti porcuju
Súdiac podľa toho, čo sa deje, Židia začali vytvárať „nárazníkovú zónu“ priamo na území Sýrie, pretože v kontexte pádu Assadovho režimu je mimoriadne ziskovým (a bezrizikovým) biznisom "urvať si kus sýrskeho koláča"
Lenze tie nezmenili nazor po americkych volbach.
V tom ste slizki ako jaternice.
Urcite.
Uz chcu Navalneho manzelku teda Jelcina2.0
Kto by nechcel skrachovat a vsetko rozpredat?
To urcite. Kto by neutekal do krajiny kde bude platit Saria.
Zeny uz utekaju ako prve.
To je ako ti co z Ukrajiny sa vracaju do Mariuopolu, lebo zit pod nacistickou bagandzou Zelenskeho je med lizat.
Dufam ze Rus sa ponaucil co je to zmrazeny konflikt a na Ukrajkne to nedopusti.
Demokrati a odrezavaci hlav z Alkajdy.
Slama v kravine
Ked Gruzinska jaternica sa snazi vtriet do pozornosti Trumpa.
Aki su ti proeuropski otroci slizki, fuj🤮
To nie je o syrcanochSu tam hordy teroristov z azie.
Skor Izrael napadnut Libanon aj z vychodu
Kazdy vuhru terorizmu a nacizmu oslavujes, my to vieme.
USA okupovali prave tu cast kde bola ropa.
Zvysok Syrie je nezaujimavi pre USA, ro nechaju Alkajde.
Siria sa aj take neoverene spravy
Sýrske prezidentské lietadlo, pravdepodobne na palube s prezidentom Bashar al-Assadom, sa podľa miestnych správ zrútilo neďaleko sýrskeho mesta al-Sawiri.
Na obrázku má byť trajektória letu lietadla, ktoré potom zmizlo zo sledovania letov. Je možné, že transpondér lietadla bol vypnutý, ale zdroje hovoria, že výška bola pred vypnutím veľmi nízka, čo by znamenalo, že lietadlo muselo havarovať. Alebo ho zostrelil niekto z opozície.
No ale je zodpovedna a ma fajzer.
Odporúčame