mame piatkovu zabavu preco? v telke aj tak nic nejde tak ppohlad na uplakanych fetakov dobre padne :DDD
mame piatkovu zabavu preco? v telke aj tak nic nejde tak ppohlad na uplakanych fetakov dobre padne :DDD
to mu sa vravi Pan
Odkial ma sme informacie o neverejnom konani ktore legalne nemohli ziskat?
Fiala odstup....bude protest Simecku?
Mestky sud..to su ti kamosi kubinu ktorych potom vzdy prefacka Najvyssi sud?
preoc nie? im ide o kseft...to nie si fasisti ao vy v denniku nenavost
nevricky ze vase gruzinsych hrdlorezov odhalilI? Vdaka Gaspar
A simecka si stale spara v nose :DDDDDDDDD
fasisti cenzuruju?
nie je Sabo z PS :DDDDDDD
kde s adohodol? co ma fico s USAID :DDDDDDDDDDDD
najpr sa EU spojola s Hitelrom a porcovali CSR ze?
Kym Fico sa stretava s lidrami sveta, Simpecka so zobrakom :DDD
14? lol volby boli min rok...to mi dkao nevychadza :DDDDDD
ale si vas Sabo z PS je hajlovac numeru uno...:DDDDDDDD
Krásne sa nám to všetko vyfarbuje. Tak ako v druhej svetovej vojne. Rusi sa spojili s Američanmi proti fašistom v Európe. A ako vždy - Rusi vyhrajú 😉🇸🇰🇷🇺
ja mam jeden Tranka SK S, SS ci kolko ich mas :DDDDDDDDD
ano oslobidilio ans....a potom o 3 roky enskor sme si zvoli KSC....dostuduj fakty
Kym Fico s astreva so svetovumi lidrami,tak Simecku nik nevola :DDDDDDDDDD
plen? prisli vsetci 20 kusov? :DDDDDD
Odporúčame