Simecka uz o tomto svetovom uspechu Fica vie?
Simecka uz o tomto svetovom uspechu Fica vie?
Dakujeme Robo, cela hala tlieskala v stoji....WAW
Ano vsak mal celu vladu, mohol setrit, konat nic nerobil a zadlzil SLoevsnko....ked na to nemal mal odist hned
Mame lidra svetoveho formatu....Fico je najlepsi premier
Vravim ze nekonal
Pozeram ze slnieckarom zrazu vadi posilnovanie transatlantickych hodnot :DDDDDD
To ze nekonal
si nepozeral live?
Kym Fico si podava ruky s lidrami celeho sveta, Simeckovi ostala Vasaryova, Stanke a Onanik :DDDDDDD
to bol Matovic a Odor...dostuduj fakty
Fico valcoval a mal standing ovation....WAW
iste kedze sa k nemu priblizilo a nie Rusko k nato
Ten Hitler co si nas zo zapadom delil? Aby vyhladil slovanov nacko
Musk co chodi do Izreala je nacista? Vam svitori dobre nackovua
Aj Fico...parada
plyn isiel kym ho nevypol Zelensky
skoda ze nik nezobral fotak .DDDDDDD
Odporúčame