Krasny den pre protifasitickych bojovnikov na celom svete
Krasny den pre protifasitickych bojovnikov na celom svete
Nie ...Kijev zacal bombardovat Donecke zenya deti....nie rusko....upaloval tehotne zeny v odese....vy vrahovia adorovaci...je mi z vas a grcanie...uz aby vas vyhostili
vsetky krym, donbas, zaporozie
chcu...spravodlivy
Ludia na donbase nechcu zit pod Kijevom....Kijev len vrati co mu komunisti dali
Ukronacek vyhosteny...papa ...a budu dalsi
Dakujeme Robo
Opozicia sa rozpadava ako Ukrajina
Dosli vsetci ukrajinci zasw?😆😆😆
Ved ich tam bolo max 2000 podla foto ....uz neklmate ludi ...riadne fiasko
Prečo Košice sú o deň skôr?
Aby sa tí istí ľudia stihli presunúť do Bratislavy
Hehe v Košiciach len 1000 dezolatov...fiascko😆😆😆
Hehe v Košiciach len 1000 dezolatov...fiascko😆😆😆
Hehe v Košiciach len 1000 dezolatov...fiascko😆😆😆
Blaha nic take nekrical hoax
Dohliadne aj na tie opice co sa chystaju jarxat dlaxobne kocky?
Simecka nas predal Zelenskemu....chce zvrhnut vladu a demokraciu tak ako zelemsky
Hej len tela to zabudlo podpisat😆😆😆
Simecka nas taha na východ. Nie v mojom mene
Haha bojko sa tam bal prespať a uz uteka domov.
Asi sa boji oresnika🤣🤣🤣
Simecka ostan tam
Odporúčame