to uz bol ten generalny?:))))))))))
to uz bol ten generalny?:))))))))))
Mimochodom, na tlačovku PS, na ktorej premiérovu cestu do Moskvy ostro odsúdilo, dalo lajk až 263 ľudí. Gratulujeme
Nech zije Fico
Nech zije Fico!!!
No nic ovce vymrzli, pochytali kovod a voanoce budu v posteli...no dezolati
Preoc nemali v ckripkovom obdobi ruska? Precu su taky nezodpovedni a ohrozuju svoje okolie???
A sup na rychlik do Kijeva a na front pomahaty:))) chybat nam nebudete bendere:)))
Hrdy den Slovakov
Okrajina sa zaviazala ze bude tranzitovatbplyn a porisila to. Oni bufu platiť
preco? Ze rokuje s Putinom ako Nemecko?
vyssi plt ako Vallo co si hoz vysil a blavakom zvysil dane?
rokovali, si preocistaj status
ake kolaboraci? ze mame plyn ako aj EU?
ten Maripul kde za 2 roky maju nemocnciu ako my pomx rokoch Bory? Kde v Gaze je nemocncia podporovatel genocicdy?
Odporúčame