Simecka ake to je podať si ruku s vrahom donbaskych zien a deti?
Simecka ake to je podať si ruku s vrahom donbaskych zien a deti?
S nelegitimnym? 😃
Mopsil Simecka;))
Internety vybuchli
A ktiry cast frontu ide vystuzit? Pokrovsk ci Toreck?
Simecka bez mandatu išiel pobozkať banderovi prsten
Ala mandat aj Fico ako premiér. Dohodol ze mame plyn
PP simecka chce z nas spravit koloniu Ukrajiny a nasich chlapcov poslat na front.
Nie v mojom mene
Velke ho....:)))
Ano vylizalo Zelenskumu:)))
Zelensky dakuje progresivcom za dary
Simecka v rozpore s ofucialnou politikou štátu kona proti voli občanov
Ke je to michal si podat ruku z fasistom?
Simecka nas taha na východ. Hovorim nie.
My sme europa
Waw. Toto degresivci necakali....tesime sa na to..nech uz je mier
Dakujeme RObo. Slovensko je spat na diplomatickej mape sveta
A 3 rocne videjka z chaty vyfucali:))))
Videa maku za den len pár tisic videni...to da bombic za hodinu..zenusky curilackej mafie toto vam nevyslo🤣🤣🤣🤣
Cintulovec das link kde Putin vravi o 3 dňoch alebo to uzavrieme ze si klamar?🍌🍌🍌
Pokus Curilackej spinavej mafie o diskreditáciu Fica opat nevysiel😆😆😆
Vysetroval to lupsic... Pedro zase tahas od rána? Na sviatkacdava dennik macistov priplatok za spamovanie?🤣🤣🤣🤣
Odporúčame