a preoc nie? Ukrainci mozu?
a preoc nie? Ukrainci mozu?
bol odsudeny?
preco? Rokovat o plyne je hanba?
no vidis tak moze aj k nam, cez juzny uzol
tych si zvolili vascnina volico, respektuj deokracu
jj zajtra libtardi ichu chytat virus na nemesta:!))) hadam si daju ruska...a nebudu dezole:)))
myslis GAzu zrovanu zo zemou co irobili zidia?
Takze nas spojenec USA v tichej podpore EU prikazal nasmu spojencovi Diktatoroi Zelskemu aby nam vypol plyn. ...to robia spojenci?
V roku 2024 GÚ nakúpila z Ruska rekordných 16,5 milióna ton LNG. Za celý rok 2023 to bolo 15,18 milióna ton a o rok skôr - 15,2 milióna ton.Zároveň od roku 2022 vzrástla cena dodávok LNG z Ruska do GÚ o 150 %.Takže kto platí "krvavé peniaze vojnovému zločincovi z Kremľa"?
Migal nech uz vypadne do PS
vrah deti Netaniahu?
ano enbudm si kupiovat 4 krat drahsi americky...nie som idiot
Uz v 2009 nam Okrajicni kradli plyn...nezabudame
ako? Nemal si po volbahc odist? preoc ci nas klamal?
Rokoval fico z dikatayorom Zelenskym do piatku kde definitivne krpaty povedal ze net. Tak Fico riesi cez Rusko
a kto nam odstavil Plyn?
ako sa dostane rusky plyn do Franzucka?
Kym Siemcka sedi doma Robo maka aby sme mali plyn. Dakujeme
vybavil....Rusko nam bude dodavat aj nadalej si necital?
Odporúčame