no waldek - nechcem byt ironicky-ale kaczor s moravieckim su lepsi ?
no waldek - nechcem byt ironicky-ale kaczor s moravieckim su lepsi ?
vsak parybycka je z- pupusikovej mimovladky-
zeby zablesky normalnosti ?
navyse ked je ziarliva-
ze vraj zaspal - prd - musel dermacolom zakryt modriny pod okom -
ja som myslel -ze sa vola -igor-
ja som len zvedavy -co potom povie procko- aky bol igynko dobrucky-
+ 95 vraj rozumnych poslancov podpisalu zmluvu s -potapancom-
uz tam vyzyvaju nech hadzu vajicka po oponentovi-
krasny to zaciatok -slusnejsich a lepsich-
ak nechcu dopadnut tak -ako po radicovej - musia nieco robit s -igorkom-
otazka je - CO - ked je predseda vlady-
inac inteligenciu tych najsamolepsich bolo vidiet vcera na hrade-
vsetci pokope -ziadne 2 m - no ale nepozeraj na pekny dunaj-
poslanci nedodrzuju nariadenie -minister bez ruska- premier - hlada vypinac-
v podstate -1. april je kazdy den-
no predstav si -ze by to povedal premier fico-
ta ich integrita by z nich len kypela- uz by burcovali deticky a slusnakov do ulic-korona-nekorona-
teraz musia chvilu drzat --kusne-- lebo je to ich politicky- frankenstein-
stvorili ho -tak nemozu odrazu bliakat- kral je nahy-
no nepotrva to dlho-
preto asi kiska mlci-
kuju pikle ako sdku-s radicovou-
na jesen asi nove volby-
matovica uz hadzu cez palubu -akurat on o tom este nevie-
splietol si si datum -april bol vcera-
ze si to nepisal o patovi a matovi - ked vrieskal na - TB-
si sa splietol - ci vstal z mrtvych-
co ostatni su tak nedomrdli- ze musis oprasit stary nick ?
na teba tiez plati napisane tym velkym pismom-
vsak si ti to najdi- pisu o tom vsade-
to fakt sedite zamknuti a musite za kazdu cenu - smolit debiloviny ?
je zname -ze nad 80 sa dost casto zomiera- to ti je uz raz taky zvyk-
-NIKTO - ale nevie- ze ti co zomreli - by este nezili o pol roka alebo az 5 rokov - by nezili dlhsie - keby do nich nevhupol -korona-
D E B I L !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
takze ludia hromadne umieraju po celom svete - z novinarskej paniky-
kde tam vidis nejaku nenavist-
ze je matovic babrak - to uz potvrdil aj sulik-
mame genialneho premiera - vie dristat naraz na niekolkych forach - tu sa ukryva -pod roztrieskanou papulou-
preto mu asi trump podakoval-
bo dosial si to vytierali prstom v celom -amikove-
preto je teraz neprijatelny pre procka a spol aby ho zvolili - do nejakeho vyboru-
to je obycajny hoax-
premier videl vlaky plne dochodcov-
vraj rajzuju do tatier-
predsa by premier neklamal-
stiahol sa do uzadia -aby s velkou pompou - vbehol na javisko politiky-
matovica uz maju plne zuby aj jeho stvoritelia-
uz sa zacina protivit kde komu- svojou diletantskou debilovinou- kecat-kecat-kecat- a tarat debiloviny-
takto sa chova sialenec a nie politik- to bude srandy -az sa prevali ze nam vladol sialenec-
lebo uz ma nakrocene do -ustavu- bohuzial-
jedno je iste - volicske preukazy - su moznost ako falsovat -bez bolesti-
uz za cervenych som to zneuzival-
vies co je na tom najsmutnejsie ? ze ti takzvani demokrati a geniovia v kvakani na hube- tomu sotakovi nedorastli ani po clenky-
to je ta tragedia- a zaroven smutne-
a tvoja tragedia -ze to nevies pochopit-
Odporúčame