keby bola zajtra- tak uz je to neskoro-
v hektickej dobe- musia vsetci zodpovedni- makat- 2 x rychlejsie-
keby bola zajtra- tak uz je to neskoro-
v hektickej dobe- musia vsetci zodpovedni- makat- 2 x rychlejsie-
ty si prvy pripa- ked korona -sa ti dostal do mozgu
ty si cigan ktory si hra na vzdelanca-ale vysiel si z tretej triedy .-a tretiackam si ukazoval pipika-
sem tam v chatrci - poje----l a splodil dalsieho dementa-
pust si- flight radar 24- a a uvidis na vlastne bulvy ci lietadla nelietaju-
ty 13-ta opica-
ty si zase co za sopliaka dementneho-
ty cervene pozadie z jednej opice- co si ozraty ako dan na zajazde ?
no skusil som podla navodu- dost to netesnilo- druhu som odrezal podla ksichtu -odrezal ten neesteticky spodok nalepil ploche pvc- do toho vyrezal dieru 6x 6 cm na nu prilepil paskou hodvab zo starych rucnikov a uz je to funkcne- cez ten maly otvor bol velky odpor- vyhoda odlepim -prilepim- cize mozem vymenovat kedy sa mi zachce-
nezabudol - ty tajtrlik- nevsimol som si -ze by fico bol prezident-
ix a ixs- pisal o prezidentovi-
mna fico zaujima rovnako tak -ako tvoje sople-
ten to ma z inych pricin- zakonitost posudi niekto iny a nie troll na diskuzii-
mirius - ty si -cypa-kus-
koho bombardoval putin-
vygrcal si sa ?
putin bombardoval belehrad ?
amikom nepomohla - ani ---matka vsetkych bomb--- stiahli chvost a ponizene- tahaju domov-
ty asi nemas ani sajn - co ti moze uskodit - ale vrieskat ujoviny vies-
vymysli nieco lepsie- tromfni ho- na to nemas- na dristy -to mas-
stacilo 10 minut a urobil som to - stacila naplast-
ine je- ze japonec by to nosil okamzite-nasinec hlavne tvojho typu by- sa rehotal-
nahodou nesmejte sa- nebudem hodnotit ci to okopiroval alebo nie-
splna to co ziadna ruska nesplna- predovsetkym filter mozes menit kedy chces-
ale HLAVNE- ziadna ruska ti nezabrani vniknutie viru cez oko- toto to splnuje-
neviem preco to ironizovat a vysmievat sa tomu-
uz si zmagoreny -ako matovic-
musis za almuznu zo seba robit trolla ?
preco tu ochranu ma oblubeny kiska- gasparovic- suster- preco ju ma vsetkymi milovana- caputova-
boze- toto keby som musel pisat- prepadol by som sa pred rodinou hanbou-
gratulujem ti k nesvojpravnosti-
sranda -kolko sibnutych trollov - inkognito hrdinov - tu steka o putinovi-
bezvyznamne trapne- pupusikove svaby - tu steklia a stipu-
to su take -dristy -ake vie vypotit- hlavnystan-
az si ta najde- potom rob hrdinu...
porovnavat rakovinu s -korona- je uz sano o sebe- debilovina-
blbom budes ty a to korunovanym - akurat si to doteraz nevedel ?
zato u nas je vsetko lacnejsie - a to skoro kazdy mesiac o 25%
ty trkvas-
z rozpadneho kozmodromu- startuju na -ISS- vsetci - od americanov -az po japoncov-
mas radost sam zo seba ? ked sa robis idi---teda nesvojpravnym ?
no a co ti cecenci vystrajali predtym-
dodnes sa europan otrasie hrozou -ked niekto povie -som cecenec-
nie nerobi to- on robi pravy opak- kade chodi-tade chvali premiera - vychvaluje ho do nebies.a uz sa
nechal pocut- ze by ho ani nechcel vystriedat -ale musi-
jemu to este ----neprislo----
a ani nedojde-
Odporúčame