ne jel jsem okolo- a videl jsem te s hordou -spoluobcanu- jak cekate na navstevu- do veznice
a vrestite pres branu- bratrum -
ne jel jsem okolo- a videl jsem te s hordou -spoluobcanu- jak cekate na navstevu- do veznice
a vrestite pres branu- bratrum -
to zahoraci maju taky zvyk -potrt.... kazdu- co neutecie na orech ?
potom vtedy ani vlada nemohla robit nic-nemusela- ked nebol nikto nakazeny-
tak nekvic-
no vidis a vinnici sa zatvaraju - jedna radost-
dokonca aj vrazdu objasnili-
no i takova tramvajka je pojem - kde se to mydli jako v oktagone-
liscina-privoz-
s carkama a hackama se bez vyfotit k te zdeformovane sose- adresa - husuv sad-
zo zahrobim ma velke skusenosti buduci premier-
ten z neboztikov narobi - chudobnych vdovcov vdovy-
akurat mam trosku obavy- aby to neurobil naopak-
u neho clovek nikdy nevie- ako mu prdne v gebuli-
mne je to uz fuk-
som ako v taliansku- za hranicou liecitelnosti-
a co pomysliet ad absurdum-
rusky nemame- lebo vyrabame draho- z ciny dovezieme lacno-
potraviny nemame- lebo vyrabame draho- dovezieme lacnejsie- hovoril taky okuliarnaty ekonom-
co ked ti od ktorych to kupujeme - odrazu urobia s potravinami to iste -co cinania s ruskami ?
este je niekomu do smiechu ?
a nas to obide- ze - lebo sa schovame prezidentke pod sukne-
jasne briti su dementi -len my na cele s kiskom a inymi lotrami co idu vladnut -sme lietadla-
prave ze kvoli tym dementnym- pomalym- eurouradnikom sa anglani pakovali-
ty eSSesacky SSlovak -
teba hnal ivan az do berlina ?
nepamatas ako brusel zakazoval branit - islamoviru- aby som vosiel ? este dnes ta - 3.14-ca bruselska- madam - nemka debilna- kritizuje zatvaranie hranic-
prave ze kvoli takej krave a inym bruselcatam su tie tisice mrtvych-
zhovadujes sa sam ty ponizeny eSSacik-
nekantril si slusnych obcanov vo vapenke ?
ty teply golfsky prud-
ty dementny -pupusik - nedavno si si hral na slusnaka-
sudruh ringelo pichliacik ty estebacka sudruzska spodina- ako to mas ty vo zvyku inych nalepkovat-
ty spodina ludskej trosky -vytiahnuta a usulana z kafilerky-
pisal som to tebe?
co sa lepis ako kiskove hnede na tvoju koselu-
ty pelendrekovy cirkusant-
no jasne -preto ich smeraci zatvaraju-
organizovana zlocinecka skupina -bude co nevidiet vymenovana caputovou- ako slusna bezuhonna vlada-
zaujimave kde sa diskuzia nasmerovala-
vraj ked mohli tamti-preco by nemohli tito-
nemalo byt vsetko lepsie?
osobne si myslim- ze onedlho sa budeme strasne hanbit za kollara- a hovorit -zlaty danko-
podobne -aby sme coskoro nehovorili- zlaty pellegrini-
sulika ani nespominam- co dokaze remisova to sa uvidi-
zostava len tajne zelanie- bodaj by som sa 1000 x mylil-
ale veri niekto ? tolko delikventov este nikdy nezostavovalo vladu-
a to je to najslusnejsie co mozem napisat-
ty sutazis s bohom- ze mas gebir- na urcovanie kto je -spodina a kto je elita ? uz tym sa diskfalifikujes na akukolvek rozumnu diskuziu-
ja som ti to nevypisal preto- ze si nieco napisal - dokonca to nieje ani take hrozostrasne-
napisal som to preto - ze si sa robil lepsim -od ineho-
no a s tou spodinou- to len potvrdzujes-
skoda-
stanko1 ....
len namatkou z tvojej tvorby-
-slovenski muzici-
-dement-
-terajsi sudruhovia muzici-
-sprostym patri lopata-
-leniva luza-
-nech si tam zhnije-
-odpad ludskej spolocnosti-
stanko1 preco tak utocne-vsak zivot je krasny-
tak k comu ta vulgarita
....pekny vecer....
typicky drbnuty troll- precitaj si aj dalsiu vetu- preco sa tam nedostane-
si slepy alebo drbnuty-
kratke gate- puligar na stole naproti diplomati vo viazankach-
vypchaty rozkrok - ponozkami- ked videl ze aj kon sa ma cim pysnit- ranajkovac s kocnerom -
takto najspinavsim spinavcom a eventualnym vrahom -
tak kde u neho cakat co len spetku akejkolvek profesionality-
rozdiel medzi bohom a sulikom - boh si nemysli-ze je sulik-
Odporúčame