++++++++++++++++
nikdy by som nepredpokladal -ze matovica pochvalim - je to blazon- ale ma chvilky kedy tresne aj nieco rozumne-
co sa o zbytku opozicie neda vobec povedat-
je smutny pohlad na to -aka je opozicia myslienkovo zdegenerovana-
++++++++++++++++
nikdy by som nepredpokladal -ze matovica pochvalim - je to blazon- ale ma chvilky kedy tresne aj nieco rozumne-
co sa o zbytku opozicie neda vobec povedat-
je smutny pohlad na to -aka je opozicia myslienkovo zdegenerovana-
nie nebol som nicim - iba agentom -ktoreho si ma najal - modry anjel s rackujucim mivkom -
predstav si- dali mi 60 eur -lebo som nahlasil aj bratov-
len potvrdzujes - ze si mesuge a miesto mozgu mas s tekvice privarok-
----NEOBHAJOVAL----
tak nedristaj svoje vygrcky-
si si isty -ze si zareagoval spravne ?
vidis - v demokratickej strane to ide-
ja sa ani nevychvalujem ze som -modry anjel -
ani -ze doporucujem opiaty-
ani ze mam velkeho- nahradeneho ponozkami-
mam len asi taky neskromny nazor- ze si myslim- ze som este normalny-
nechcem patrit medzi teplych ani medzi liberalnych a uz vobec nie -medzi ----drbnutych----
blbos kiska s blbosom turban-beblosom - uz podpalili- gliwice-
mas to komplet-
ty si take fasisticko -nacisticko-komunisticko-estebacke hoviadko-
des a bes- komunisticke semienko-
zostavila sa celkom rychlo-
ked matovic vsetkych pourazal - nuz sa zlepilo nieco-co do tej doby bolo nemyslitelne-
teraz uz pre istotu -uraza pred volbami-
a ty si koho opicka-
zatial vieme len matovicove dristy-
pelegrini dnes asi tiez dristal- ze stat dostava 70% a chce aby to bolo - 75 % co by uz bolo adekvatne-
proste hausnumera lietaju vzduchom a pravda ?
cize medzi 48 % a 70 % je podstatny rozdiel-
to sa uz zrovna mozeme pytat -
preco sme ich nenechali v cine-
preco nie vo francii-
preco nie v bruseli-
zaujimava kombinacia-
akurat mam obavy- ze nemaju na to myslienkove kapacity-
dalsi ziak - cimormanovstiny-
nervni ? kotlebovi staci sa len ironicky skerit v televizii-
nervny bol dnes ocividne- matovic- aj ked mal s moderatorom 80 % casu-
to je dokaz o urovni - takzvanej inteligencie-
ty by si si ho mohol postavit a robit dobre partnerke a nie dristat na diskuzii-
kotlebovi sa najlepsie postavis tak - ze ho porazis v argumentoch-
vrestat -robit brajgel - to dokaze-kazdy imbecil- co opozicia nema na viacej ?
ten bordel co robi - to je aka vizitka pre vladnutie- je to -KONTRAPRODUKTIVNE-
precitaj si to 100 x aby si to raz pochopil-
jedno je iste- slusna spolocnost o kotlebu len zakopne-
preco ho ale potom takto vhanate do naruce nespokojnych volicov- to mi je zahadou-
klesaju akurat kisko-beblavo-suliko- kiskoidom -
tak nech nadelej chodia vrestan svoju neschopnost-
a co ineho ako vrieskat na ine mitingy dokazete-
vidiet -tatranec66 -ze si taka jednoducha spermia- co vsade pride pozde-
ked uz vam oci otvara -matovic- tak je vidiet- ze mate -malu mozgovu kapacitu-
ked ste nepochopili -ze to pomaha len a len kotlebovi- tak co s vami-
ty sam si cervenohnedy komunisticky estebacik- tak ta nepotesil ?
ako lahko sa hadzu do eteru- spinave nalepky-
Odporúčame