Prezidentke sa núka reálnejší scenár
krno-krno-
u susedov je premier trestne stihany a ziadna medzinarodna blamaz zatial z toho nieje-
veselo si beha v bruselu- na medzinarodnych podujatiach-
nehovorim -ze je to spravne ci mudre-ale pokial nieje odsudeny -tak je tolerovany-
keby unas opozicia 12 rokov nechrapala a vytvorila nieco vieryhodne a s tym porazila -nielen fica-
volilo by to suverenne vela ludi-
bohuzial - kazdy vodca sa hra na poloboha- a kazdy uz lietal v nejakych pruseroch-zlodejinach-a drogach-
nuz a vy v mediach na tom mate obrovsku vinu- zameriavate sa len jednym SMER-om- co by bol spravne-
najviac treba sliapat na pazury vlade- lenze nemozete zaroven mlcat voci pruserom opozicie-ktora ma ten smer nahradit-
no a to vy presne robite-
ani jedna jedina opozicna strana nieje - vzor slusnosti a cistoty-
a to je bieda slovenskej politiky-