bud si slepy alebo na mozog denglavy - cim su pocmarane a vyplnene tie diery na panelakoch- po celom slovensku-
bud si slepy alebo na mozog denglavy - cim su pocmarane a vyplnene tie diery na panelakoch- po celom slovensku-
prd - take alebo onake dovody-
vraj si telefonoval s -zuzu-
vyzeram -ze som nejaky bambus-
ale ak je nieco vysoko nakazlive- tak -KAZDY- podozrivy ma byt eliminovany-
pokial sa to nedokaze alebo vyvrati-
takto to potom vypada- ze je to - ak nie umyselne organizovane- tak aspom nedostatocne zabezpecene-
system ....uj s vami-
ak je nieco v riti- tak tvoj mozog-
kiskozlodej-
lebo on taky virus sa pozera- kto ako pise-
mohli vyuzit tunel vo visnovej-
tym potvrdila- ze s tym mesuge tarajom - nevydrzi -ani obycajna zena-
kamionisti su z 80 % obycajni soferi-
ak im ide o peniaze- nech strajkuju u zamestnavatela- ak im ide o politiku - co je asi na 95 % pravda- maju moznost to zmenit posledny den februara-
tak laskavo nekvakaj ty-
ze niesu schopni vladnut-na to netreba poukazovat-
to uz totiz -dokazali-
kto nema v kotrbe-naondiane- ten si pamata-
tu slovno fekalnu zumpu -matovicovu - nech uz preboha nikam nevolaju-
to je same hulvatstvo vo verejnom priestore-
pozvite ho pod podmienkou -ze pride bez plagatov-grafov a po prvom nevhodnm slove -upozornenie -po druhom - VON - nekompromisne za dvere-
este nieje nikde a uz - vykrikuje-SRALO-
to su co za sposoby-
este smiesnejsie je - ked volia-zlodejov- kisku-matovica-sulika a beblaveho-
u kollara a trubana je to priamo tragicke-
no a vcil babo rad-
slovaci len budu plakat- aka chamrad bude vladnut-
v poslednej dobe opozicnici vystrajaju -take hovadiny- ze cas z nich sa od strachu co niektori vyvadzaju- aj pripoondiali- a hadaju sa medzi sebou ako mali soplosi- kiska + spolu vmysleli taku debilovinu s ciganmi- ze to bucha dvermi-
kolko im cigani asi daju hlasov- tak tak isto mozno este viacej to ludia hodia kotlebovi- len tak zo zlosti-
lebo to nevymyslel obycajny tlk-
ucit ciganov ako sa organizuju demonstracie- tak to robi iba imbecil-
nuz taka je opozicia- taka bude vlada-
jedine stastie je - ze horsie je uz len rakovina v poslednej faze-
no a je po srande-
humbuk a teraz stiahnutie chvosta-
to je tak -ked sa ide z bubnom a kanonom na zajace-
nedomyslene - nepremyslene-
len hrrrrrrrrrrrrr a ide sa strajkovat-
odteraz sa bude tazsie organizovat strajk -tohoto typu-
hrozba platit skody -ktore sa narobia strajkom- bude strasit-
aspom je o jednu skusenost viacej-
mohli odist s cesmadom ako hrdinovia- teraz su s potupou doma a lizu si laby-
nasepkavaci s opozicie to tiez predrbali na imr vere-
podobne ako kiska a spol. s ciganmi- tiez nedomyslene- v podstate si strelili vlastneho gola-
.... a toto ma vystriedat fica-
fica nemusia volit-
hlavne aby ludia nevolili -arcilotrov a diabolske plemeno- kiskovcov-sulikovcov- turbano beblavcov-matovicovcov-hlinovcov- kollarovcov-
tieto diabolsko zlodejske spolocenstva-
to je ako podpisat sa luciferovi-
kto chce do pekla - nech ich voli-
od tej doby ako amici odpocuvali -merkelku a vsetkch europskych potentatov a vyslo to na javo-
tak sa deju tieto uniky- zasadne pred volbami -aby oplotenci ovplyvnili vysledok volieb -vo svoj prospech-
nic nove pod slnkom-
ani prezidentom nebol -
ani dvaapol dnovym posukom nebol -
ani znefukcneny -US- mu netrhal zily-
ani benatska komisia mu nic nehovorila-
ani....
ani....
ani....
Odporúčame