u vas - to nieje vsade-
to za prve-
za druhe-
nepisem o zatvorenych obchodoch-ale o diskriminacii -jednych zien-
mas problem precitat a pochopit?
u vas - to nieje vsade-
to za prve-
za druhe-
nepisem o zatvorenych obchodoch-ale o diskriminacii -jednych zien-
mas problem precitat a pochopit?
problem je v tom - ze tebou menovanych----plno obchodov----nieje tam- kde ich zrovna potrebujes-
cely problem nevznikol kvoli rozkom-
problem bol a je ten - ze nejaky obrposuk- dal volno jednej skupine zien - ze vraj starost o rodinu- zatial co v cukrarniach -restauraciach - im to nedal -
nech su obchody zatvorene s tym sa zmierim - ale preco potom su ine zeny denunciovane debilnym zakonom-
to uz niesu zeny? tie nemaju rodiny ?
to mi trha zilami a nie teple ci sulikove rozky-
nikto ta nenuti-lyzovat-modlit sa ako aj nakupovat- tiez ta to nikto nenuti- ide o tu - MOZNOST-
ktoru si mirnyx-dirnyx- niekto vycucal z prstu-
28 rokov to islo - nikto nerebeloval - kazdy bol spokojny s- MOZNOSTOU-
odrazu nejaka odrbhlava - vymyslela vynimku - pre jednu elitu-
pytam sa- aky je rozdiel medzi matkou v obchode a medzi matkou v cukrarni-
jedna je doma- druha pracuje-
ked sa zaobidem bez rozka bez zakusku sa tiez zaobidem -
nuz pouc ma o tom- v com je rozdiel-
nuz to ma len jednu slabost- ten svoj smrad nechce vynuchat-
vsetci platime nejake dane-vsetci im to platime- tak nedristaj hluposti ako by si sa teraz vyliahol z vajicka-
nuz ked niekoho platime my vsetci aj ty -aby sa vyucil doktorom a potom zdrhne za lepsim - nuz nech to adekvatne vrati - to nieje o ziadnom vnukovi - to je o aspom elementarnej spravodlivosti-
coby som kde chodil- napisal som len svoi nazor- ale ked si mi uz venoval pozornost- napis aky je rozdiel medzi zenou co sa stara o dve deti a pracuje v obchode a medzi zenou co sa stara o dve deti a pracuju v cukrarni-
to by ma fakt zaujimalo -kde vidis rozdiel-
uz len ten titul clanku vonia hlupostou a nepravdou-
koho tym fico vydiera-no nikoho-
pravy opak je pravdou- studenti vydieraju a vyzieraju spolocnost-
teda ti co ihned zdrhnu-
tak si laskavo neplet -dojmy s pojmami-
citaj to co je napisane- nevolam po zatvoreni nemocnic- len nemam rad - ked jedne zeny mozu byt doma a ine- musia makat-
samozrejme prehanam - ale tento dirigizmus mi ide na nervy-
preco je potom vynimka pre sukromnikov-vietnamcov - bez cukrarne sa tiez neobides? bez kvetin tiez nie ? bez krciem -tiez nie ?
a preco by nemohly zrovna ony byt doma- vsak ked nejes -nemusis ani marodit-
proste ked sa v kotrbach rodia hluposti - tak nech dokonale -
osobne som nakupoval u sukromnika este v nedelu do omse- kym boli sukromnici- nie oficialne -ale zo zadu-
vzdy nieco mamka nieco potrebovala- k obedu-
nepredal on -predal konkurent-
operovalo sa tym- ze zeny maju byt u rodin- a mne strasne vadi- ze to niekto umelo selektuje- ty mozes byt s rodinou a ty nie-
ked tak vsetke- bez vynimky-
R.I.P.
zasluzil sa o to ze -obcan nieje zodpovedny za zladovateny chodnik -je to obecny majetok-
ked s tym zacal-bol za sasa-
a druha poznamka- neviem ci nebude smutit- okoloteplicka komunita- muslimov-
ked zakaz predaja rozkov a inych tovarov- tak zakazat vsetko-
v sobotu o 12-tej vsetko zatvorit- autobusy-vlaky-benzinky- cukrarne- restauracie- nemocni sup domov a v pondelok nazad-
inac je to hlupost-non plus ultra-
jedne zeny mozu byt s rodinou a ine nie?
preco selektovat?
nevydrzime bez -piva-cigariet - vlakov-lietadiel - kvetin-zakuskov-jeden den ?
ked vydrzime bez rozkov?
.... a my si dame spisiaka...
ked menit -tak menit-
to je jedno -kto- hlavne-ze nas-
a vraj zmena-
ked nevadi komunista kiska- preco by mali vadit ini-
ty komunisticky prebehlik- komu si znicil zivot -ze teraz sluzis diablovi-
ked tak zurivo pises- tak preco nevrestis ako pavian- na komunistu- kisku-
lebo je to tvoj kamos -ty pupusik ringelovaty-
co si mozu dovolit pobaltske staty + ukrajina -velebit nacistov- faklove pochody- tak to by slovensku nepreslo-
kotleba vo vlade ? nema s kym-
opozicia by pisala kazdy den zalobu do bruselu -odtial demarse-
no a len tak-septom- koalicie sa robia po volbach-
iba potapanci sa dusuju s kym -NIE-
politika je vec kompromisov a nie - trucov-
povedzme-ze skusit moze- ale mal by o tom mlcat a uz vobec nie sa vytahovat pred mladezou-
a skoro propagovat -ako nieco pozitivne- a sneh- to uz vobec nie-
podstatne je to- ze je to babrak - do japonska by ho ani nevpustili-
Odporúčame