keby len v madarsku....
ale on sa k tomu kruti ako had- ani s kocnerom nediskutoval-
je to politicky hochstapler-
keby len v madarsku....
ale on sa k tomu kruti ako had- ani s kocnerom nediskutoval-
je to politicky hochstapler-
bum a to je vysledok opozicneho vykvetu-
na viacej nemas?
keby si nebol -blbas troll- tak by si mohol vidiet- ze mne je fico u niecoho- bohuzial stale je to o 100
konskych hlav lepsi politik ako cela opozicia dohromady-
ked ti nevadi- ze zlodeji typu- miklosa-dzurindu- beblaveho sulika-kisky-matovica- nesedia v base a teraz sa tlacia do vlady- tak preco by mi malo trhat zilami kde skonci fico-
ked nevadi opozicii- hasis-opiaty- ukradnute pozemky neplatenie dani-
tak preco by im malo toto vadit-
smer je jedina strana co mimo kotlebu- nebojkotuje- nikoho-
keby toho bola schopna vtedy aj kdh a isla s ficom do vlady miesto slotu- kdeze by uz politika mohla byt-
blbas troll- mne je to jedno kde skonci fico-
len sa pozeram okolo seba a vidim - kradnucu opoziciu- co kradla tak isto ako koalicia-
to ma byt to nove ? slusne ?
aspom nesranduj alebo si este ozraty od silvestra a vtipkujes-
musi to byt zufale v opozicii- ked jej adoranti - tu zbieraju nervy do kyblov-
arogancia-urazky- no nic sa nenaucili v tej opozicnej lavici- len klamanie- obryzgavanie a sami seba utvrdzuju -ako sa im aureola nad hlavami trblieta-
pritom kvalitna opozicia je potrebna ako ta sol - nad zlato-
mal si sa pozerat- videl by si na vlastne bulvy-
alebo sa pozri v historii-
mozno pochopis-
Pozrimeze sa- piaamina = saste-
si babrak - neztrapnuj sa-
behas tu ako splaseny kojot -spamujes a spamujes- chudak bezprizorny a hladny-
radicova co defraudovala aj to osrblie- ked nestacil vozickar- tak ukradla -knaza- a aby ho netrapilo svedomie - tak mu dala funkciu na urade vlady-
ta co vypekala rezne pre mafianov ?a logala -fernetik-
ta ma co hovorit-
ak si nevstupi do svedomia ten co ho navrhol za prokuratora-tak kto potom ?
tak sa meni realita-
august-august- no a ty fungujes ako jednoduchy ryl bez nasady-
kde jake .....vno na kraji cesty si mysli- ze je kandidat na nobelovu cenu-
ty vobec nemozes mat rozum - ty si to co pises o inych-
fungujes len na povely ....
taky august z cirkusu-
lenze tvoja kritika je len tvoja kritika- byt 12-ty 15-ty na svete- je aj ked nie svetoborny ale aspom malicky uspech-
prezidentov si volim - tak mozem kritizovat-
behat a strielat lepsie ako tie babenky fakt neviem - ked netrafi -smutne zaochkam a tym to konci-
nemozem ich kritizovat- cesky dnes skoncily za nami- a nezrutil sa im svet-
skus trenera- mozno budu svetove rekorderky- docela by som ti to prial aj im a aj nam -
papier znesie vsetko s jednym si mozes -vytriet- zaujimava je skutocnost a ta je nevabna-
nepoznas to stare-- ako sa do hory vola- tak sa.....
nekecaj - ved ta nechaju zit -dokonca pisat- ty toxicky odpad z popradu-
no vidis a ty tak strasne smrdis -ze som ta tam nechal na dne sucheho co vyondial -latifundista-
Odporúčame