a to preco ? vinnik sa vzdy najde- aj ked ho oznacia- vzdy vresti-ze je nevinny-
a to preco ? vinnik sa vzdy najde- aj ked ho oznacia- vzdy vresti-ze je nevinny-
mas spatny priklad- ked idem do servisu- nejdem tam riesit poistku -ale poruchu- bud motora- defekt- vymenu - a pod. na ktoru ma autoservis- opravnenie-
na poistenie nema ziadnu pravomoc-
musis tu exhibovat hluposti aj pri takej tragedii ?
nevies nic -ani my -ale mudrujes ako by si bol dezo pri pive-
a kde uz len preboha mas v panelaku komin- myslim pre kominara- na vymietani kominov paniciek su ini odbornici-
to si myslel vazne- alebo ako humoristicku vlozku- ktora by ale vzhladom k ludskej tragedii bola odporne hnusna-
vzdy je niekto za nieco zodpovedny-
ked boli zodpovedni -navyse rozdrbali plynovu pripojku a mlcalo sa - nuz -potom je to- ak nie vrazda - tak zabitie- ci neumyselne uz posudi sud-
samo od seba sa to asi nerozdrbalo-
technologicke postupy a bezpecnostne predpisy niesu pre srandu kralikov-
tentoraz to stalo 7-8 zivotov a panelak na odpis-
co tu este chce nieco obhajovat-
-nechapem-
to bol asi vynimocny panelak - mas aj take- kde su vedcovia -ucitelia-dochodcovia-sestricky- fotbalisti-umelci- slobodne matky a pod.
byvam v 14-st poschodovom -na kazdom poschodi 5 bytov- a predstav si - ze tu nieje ani jeden plynar ani jeden vytahar- elektrikari boli dvaja-ale uz zomreli-
tak co teraz-
ty si uz radsej nepredstavuj nic- je- VZDY- pricina a nasledok-
je asi 8 mrtvych - panelak na odpis-
a ty dristnes - je to ucelove-
neviem ci opovrhujem - som len smutny z toho- aku kreaturu sme zvolili za prezidenta-
++++++++++++
potrebny nazor z opacnej strany-
netrep somariny- desbesu hovori nieco ine-
tak sa aspom zosynchronizujte-
pisem to stale- problem nieje fico- problem je denglava opozicia- ta ho ma porazit-
-kapisto?lenze ta nema ziadne vychodisko ale len - FICO-
PROSTE BABRACI-+ zlodeji tiez-
a baran -baran - bez sa dat podojit bacovi kiskovi-
dost mozno ze smer nedokaze zostavit vladu - nic noveho pod slovenskym-politickym slnkom-
lenze- kto ho nahradi-
opiatovy brloh-
pozemkova mafia-
600 km fitipaldo-povala
ponozkovy batman-
trusic spermii-
koktavy bohac a zlodej - invalidov-
vozic hnoja-
to ti nevadi?
ta vraj slusna- a cistucko novucicka opozicia- to je len exoticka skupina-
fico nech ide do pekla-ale pred nim mnou menovani pred nim -
potom sa da diskutovat o novej slusnej politike-
vsak nerieste ficove a kalinakove fiktivne podvody- ked sa nemusia-kiskove-
rieste gretu - chudakov inzinierov z afriky - to je tema buducnosti-
zlodejina bola-je -aj bude-
kardinalna otazka je - CI MY BUDEME-
co ty na to borovicka ?
pozor na karumbura-
je to udavac-
ma to aj v nicku-
Odporúčame