este davat -hlinu -do kazdej relacie -tak bude mat 35 %
tento krestansko demokraticky diabol - mu zarucene svojim idiotizmoz tie percenta nazenie-
este davat -hlinu -do kazdej relacie -tak bude mat 35 %
tento krestansko demokraticky diabol - mu zarucene svojim idiotizmoz tie percenta nazenie-
ten co ogrcal lietadlo cestou z emeriky-bol sudca ?
ty si bambus ako koyota kus- fico tu asi vladne najmenej 500 rokov- ci kolko sa to etnikum tu prisposobuje- ze ani krali ani cisaria ani fasisti s tym nic nenarobili- a vraj fico mal nieco za 8 rokov mavnut carovnym prutikom?
v diskuzii sa krutis a vlnis ako had- ale ked fico-tak preco nie dzurinda - ten tiez vladol 8 rokov -alebo madam - alebo taky kiska-tiez vladol 5 rokov- koniec koncov aj ty-
bud spominaj vsetkych alebo neprejavuj svoju osobnu antipatiu- v jednom probleme-
kliden a miesto buchiet do batozka ti mali dat aj stipku rozumu-
palenka ty si fakt -estebacko-komunisticka plostica-
ani politruk by sa za teba nemusel hanbit-
mam suseda -ktory skodu za 26 000 kc-odsedel tri roky na tvrdo- ani colotka mu nepomohol s ktorym chodil na lov-
a preco by som nemohol ? ja som negrcal ako ozran z --- karcmy---alebo- latifundista-
kazda tragedia ma svoje priciny- ktore sa potom premietnu do bezpecnostnych predpisov-
ak stoja auta na poziarnych plochach - tak nemilosrdne zmietnut- trebars do pekla- skodu si platis sam-nemas tam co robit- ak nieje dostatocny rebrik- potrestat zodpovedneho- ak rebrik nefunguje a mohol pomoct- potrestat zodpovedneho- ked smrdi plyn -okamzita evakuacia- trebars po tme- nesmie sa nicim zasvietit-ale kde sa to niekto uci-
toto su uz ale dosledky poziaru- ked sa dobre mudruje-
ked som bol maly na brannom vycviku ako deti sme hadzali atrapou granatu- kazdy- pre kazdy pripad-
nedavno profik vojak zranil odhodenym granatom spoluvojakov- asi netrenoval-
k poziaru bytovky -jeden prispevok tu napisal - poziarnici nedoporucili barak opravovat- dufam - ze sa vysetri -preco sa to robilo-
kazda poznamka je dobra na to -aby sa predislo dalsim havariam a nestastiam-
politika tu nema co robit- je len zodpovednost -jedincov-
...a takto nejako zomrel -sliter-
znama je aj situacia -ked isty politik z matovicovej rajcule- robil to iste-
...nova zmena....
nuz ked musis popriet sam seba za hnusny baksis- tak si uz davno splasnul-
ale ak je tu niekto uboziak- tak ti -co miluju kiskove grcky-
chutia ti- ?
ggy teba asi urobil dement-
len pisem v tvojej intencii- iba dusevne bahno- zatahuje rodicov do diskuzie-
ty si kiskova onuca alebo jeho trenyrky- ze tu vykrikujes- to co vykrikujes-
vsetci premieri - zakonite maju nieco za nechtami- bez vynimky-
preco sa ale kiska snazi -po prezidentovani- zahrat si na premiera- to vie len on sam a ta jeho mafia-ktoru vsade spominal-
mohol byt ako tak aspom u niekoho popularny alebo aspom nechany v pokoji-
ktory ancias pekelnikovo-ohnivy mu to nakukal- ze moze byt politik-
takze -tak mu treba-
fasizujuci troll hitlerovhlavnystan - tu melie plevu a mysli si -ze z toho bude kolac-
ani pes by po kiskovi nestekol -keby sa v taky okamzik nesnazil na -TB-nakydat vsetko na fica-
baba vanga tiez nieco hovorila - ze taky strangerovci sposobia koniec sveta-
Odporúčame