diky- nevsimol som si -ze ma_--padla--
diky- nevsimol som si -ze ma_--padla--
-no a preco-mastnovlas- heroin- batman- fitipaldi- nenavrhli nieco lepsie a ty s nimi-
ty si fakt - mrkovnik-
asi zmrznuty zo snehuliakovho globusu-
bacha!!!!!!!!!!!!
achtung !!!!!!!!!!!
vnimanje!!!!!!!!!
pobehuje tu sialeny logino-
ked na neho kliknete-potom sa nedivte-
lenze ani za 1568 hrmenych si nechce priznat- ze ta hlavicka na klinci -je aj -ON-
uz sa tesim na nedelu -1.3. na prenos v -TV- kde matovic nabryzga vsetkym -pouraza vsetkych - a tym padom pospaja dovtedy aj nemyslitelnu koaliciu-
on ma tieto dary priamo z nebies-
no a ty miesto bliakania- nevyriesis absolutne nic- jedine tak velke -H - a male -o-.
nebyt fica tak pokapete hladom-
ked moze byt novinar -take nieco strasneho ako todova s kordom -nuz preco nie -Dano ?
odjakziva -ludia kurili drevom - az nove generacie musia mat auta-musia mat lietadla-
staci sa pozriet na- flight radar 24- a clovekom to otrasie-
a toto uci deti...
nepoviem keby v nejakej inej trestnej cinnosti- nejakej menej zavaznej- spachanej nevedomostou a pod.
ale zbesile vrazdenie nozom - to uz sa da ako ospravedlnit-
chcel by som vidiet riaditelku- keby takto dopichala jej dietko-ak vobec nejake ma-
nebude na kandidatke- bude-poradkynou poslanca-
nuz a poucila sa- kedysi ho vlacila na chrbate- dnes uz ide s furikom-
taky --hlavny-stan- ozraty a v deliriu- je ozaj tazky-
uzivaj si dochodku-a nestras na debate-
mam dojem-ze ty toho nechapes viacej-
od tej doby-co dzurinda zastavil dialnice a vytuneloval aj tunel- nuz od tej doby je to zname- na svk je to tak-
nuz a nenamontoval sa do toho -nahodou figel-? ty smeracko-gorilia kotrba ?
tak potom je to jasne.... - g - u - m - a -
laviciarsko-leninovska gretablbka a este aj klame-
tak mna taketo - novocasove- a -N- kove dristy nezaujimaju-
no ale su ludia -co radi zizaju susedom do okien -do -puligarov- to je vidiet....
z figela nebude uhlikova stopa-ale uhlikova ---potopa---
ked nezavidis -tak naco ti je taka informacia-
Odporúčame