Veď nech im pošle takých 40 miliárd $ a situácia je vyriešená. Prečo mu vlastne tak "záleží" na Grécku? Snáď nie kvôli Rusku?
Veď nech im pošle takých 40 miliárd $ a situácia je vyriešená. Prečo mu vlastne tak "záleží" na Grécku? Snáď nie kvôli Rusku?
A keby tam boli bývali Indiáni, aj tým by to boli ukradli.
Ale oni sú natoľko bezvýznamní, že o nich ani nevedia.
Ťažko povedať, že zatajuje, keď som si ho včera stiahol z linku, ktorý bol včlánku HN: http://www.yle.fi/tvuutiset/uutiset/upics/li…
Nech pani Jurinová rieši, kto nahovoril sporiteľov, ktorí si nenašetria ani na minimálny dôchodok, aby vstúpili do 2. piliera. Tí, čo ich naviedli, by mali byť trestne stíhaní.
Prečo "vyzve"? A čo potom Šafářová? Tá zase vyzve Šarapovovú? Naozaj už žiadny novinár nevie napísať "stretne sa"? Veď sa hrá podľa pavúka, nie je to vyzývací turnaj.
Povedzme si otvorene: nie je to pravda, iba lož, aj keď periodicky opakovaná západnými politikmi.
Dnes bolo v novinách, že priemerný čistý plat na Slovensku je tuším 570€.
Poliaci nesúhlasia, Briti vystúpia. S čím potom nebudú Poliaci súhlasiť?
V pošte boli vždy nasáčkovaní kádéháci a ich príbuzní.
Mal by niekto pozbierať príspevky z debaty a poslať mu ich, aby vedel, čo si o ňom ľudia na Slovensku myslia.
Ľudia na Kryme veľkou väčšinou chceli patriť k RF už od rozpadu ZSSR, keď vznikla Ukrajina a RF. Od roku 1992 sa konalo niekoľko prieskumov verejnej mienky, robených medzinárodnými agentúrami, v ktorých za pripojenie k RF bolo nad 66% obyvateľov Krymu (k Turecku sa chcelo pripojiť asi 7%). Najnižšie číslo, tesne nad 50%, bolo za vlády Janukovyča. Takže predtým, než začneš blbo pindať, zisti si realitu. Mimochodom, po pol roku od pripojenia Krymu k RF robila prieskum agentúra GfA, ktorá zistila vysokú spokojnosť u 72% obyvateľov Krymu (pričom úmyselne nevyberali respondentov zo Sevastopolu, v ktorom žije asi 90% obyvateľov ruskej národnosti).
Aký program som si mal skúsiť spustiť na internete, pán Chrenek? Nejaký príklad nemáte? Čo sa týka internetových obchodov, najviac ma prekvapujú tie čínske, ktoré mi pošlú objednanú blbôstku v cene 1,80 doláru zdarma až do domu.
Aký skromný kardinál. Mohol povedať aj, že pre celý Vesmír.
A prečo autorka len tak mimochodom píše, že "po anexii Krymu", keď z faktov je jasné, že žiadna anexia nebola?
Myslí tie vymyslené hrozby? Z toho práve mám obavy.
Ešte šťastie, že ľudia, ktorí to nemajú v hlave poriadku a nevedia rozlíšiť dobrovoľný vzťah medzi dvomi dospelými osobami od tých iných spomínaných "vzťahov", nemajú významný vplyv na našu legislatívu.
Vždy som si presne takto predstavoval robotov. Dokonale vystihnutá postava.
Ktoré konkrétne menšiny vyvraždili?
Odporúčame