Je to čierny humor, ale do novín je absolútne nevhodný.
Je to čierny humor, ale do novín je absolútne nevhodný.
A nebol by to trestný čin kdekoľvek na Západe, obviniť z vraždy prezidenta štátu bez dôkazov?
Chcel si napísať, že Rusi
1. Roku 1939 ich spolocne, po vzajomnej dohode s Nemcami napadli a rozdelili si Polsko
2. R. 1944 zamerne cakali za riekou , kym Nemci utopia v krvi Varsavske povstanie, iba preto, ze bolo organizovane z Londyna
Ja by som navrhoval zablokovať Kolomojskému aj Porošenkovi kontá na Západe, aspoň kým nebude definitívny mier na východe Ukrajiny.
Tá propagačná cesta po východnej Európe včítane Česka bola ohlásená niekoľko dní predtým, ako vláda ČR udelila súhlas s prejazdom.
https://www.youtube.com/watch?v=dNQASy3xfpo&…
J e tam 6 stredoškolákov s modrými-žltými stužkami na bundách či vo vlasoch (dievčatá). Je zrejmé, že nevedia, čo robia. Životu nebezpečné to v žiadnom prípade nebolo. Preukázateľne životunebezpečné je však dať si v Kyjeve bielo-modro-červené stužky.
Prečo máte v tej vete poradovú číslovku? Redaktori nemajú ukončené ani základné vzdelanie?
В Саратове на митинг в честь оккупации Крыма вышла молодежь с желто-сини...: https://youtu.be/dNQASy3xfpo
Ja som tam napočítal šiestich, buď to mysleli ako recesiu, súdiac z radostných úsmevov, alebo ich niekto naviedol.
"Analýza vraj ukazuje na vinu povstalcov". Vo vnútri článku: "Podľa skorších, doteraz nepotvrdených informácií bola strela odpálená z územia, ktoré ovládajú separatisti." Takže analýza na to neukazuje, milý autor titulku.
Naozaj je niekto z diskutérov presvedčený, že Bulharsko je na tom oveľa lepšie ako Slovensko, a že Rumunsko trhne oba tieto štáty? Bloomberg to tak uvádza vo svojom rebríčku.
Je spravodlivé, ak sa penzia (minimálna či vypočítaná) kráti úmerne tomu, o čo menejbolo odvedených do I. piliera. Napríklad v prvom spomínanom prípade si poistenec môže dorovnávať svoju penziu na úroveň minimálnej z peňazí našetrených v druhom pilieri po dobu cca 11 rokov.
Hlúposť. Predsa každý súdny človek vie, že dobre viditeľným začiatkom bol Majdan. Ten menej viditeľný dokonca siaha ešte ďalej do minulosti. Pričlenenie Krymu bolo aktom sebaobrany RF.
Ti odporcovia majú aj nejaký argument proti eutanázii? Oni vlastne požadujú, aby človek trpel až do poslednej chvíle.
Tým, čo majú viac pravdy na svojej strane, sa aj propaganda robí úmerne ľahšie - nemusia až toľko klamať. Preto má EÚ problémy, a žiadne komisie to nevyriešia.
To nie je pravda. Prví mŕtvi boli, keď začali zasahovať tzv. "dobrovoľnícke" prápory Pravého sektoru.
A čo by si robil s tými húfmi bezdomovcov? Ak by nedostali sociálne dávky, zvýšila by sa zločinnosť. Každopádne by z toho vznikla katastrofa.
Prečo sa predpokladá, že v budúcnosti nebudú veľké krízy? To je kec, ktorý nie je možné nijako racionálne podložiť.
Je celkom očividné, že Ukrajina neplní dohodu. Prijal sa osobitný štatút pre východné oblasti? Termín bol 14. marec. Pokiaľ nebudú povinnosti Ukrajiny vymáhané tiež sankciami, konflikt neskončí. Už dávno je zrejmé, že to je cieľom.
Žiadnu asignáciu. Asignácia znamená, že platiť budú všetci, nie iba tí, ktorí si prajú vydržiavať svoju cirkev. Niečo ako povinne voliteľná daň. Etický je nemecký model, kde si každá cirkev určí, koľko percent dane svojej ovečky chce dostať, ovečka si prihlási svoju príslušnosť, odvedie daň a vyzbierané peniaze sa odvedú cirkvám.
Odporúčame