Náhodou som čítal prípad toho ITčkára. Sám hovorí: "Na niekoľko riadkov som popísal, kde končí spoločnosť, ktorá sa bude riadiť agendou LGBT, že ľudia, ktorí majú takýto zdravotný problém, potrebujú inú pomoc a nie tú, ktorú im ponúka LGBT." To nie je ochrana tradičnej rodimy, ale celkom evidentný útok proti homosexuálom, ktorý bol určite v hrubom rozpore s firemnou policy jeho zamestnávateľa. O tom dotyčný musel vedieť, pretože pri nástupe sa určite musel s týmito firemnými materiálmi povinne oboznámiť (teda, aké správanie firma požaduje a aké netoleruje).


