List pánu predsedovi vlády, našej krajiny krásnej.
Odhodená a i zneuctená, áno s tým všetkým nás zneuctil kapitalistický system ,Ktorého bolačky cítime a prepukajú pri každej vláde .No čím to je ,že u tohoto premiéra sa tie "bolačky" systému ako tak dajú pretrpieť čo tak sa pozrieť a porovnať s predchádzajúcou vládou,vládnutia ľudomilov Mihála,Kaníka,Mikloša, Figelíka a,Sulíka a ostatného Hydu. Tak by ste sa mohla sústrediť na celý systém ktorí dovoľuje robiť ,poťažne vytvára podmienky,pre možnosť vytváranie neprávostí či od pravice prípadne od SMERU,a najmä návrh možných východísk z tohoto marazu do ktorého sme sa dostali.