Ak je to tak,vzhľadom na to že za zákon hlasovali mimo Smeru i ďalší poslanci s SDKÚ,KDH, a OLa NO potom to svädčí o tom,že máme v parlamente zástupcov úžerníkov a nie občanov.Alebo to znamená,že sme si zvolili za poslancov nekvalifikovaní odpad i napriek .množstva právnikov medzi nimi,či je to práve z toho dôvodu?.


